Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen B jogsival vezethető...

Milyen B jogsival vezethető motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, mégpedig abban, hogy szeretnék egy 50ccm-es, max 125 ccm-es motort venni. Jogsikkal nem akarok foglalkozni egyenlőre, így B jogsival szolgálhatok csak. Fontos, hogy melóba járásra kellene, szóval legyen megbízható (simson stb.. kizárva), és a lehetőségekhez képest legyen kényelmes az útvonalamon, ami 50%-ban aszfalt, másik felében gödrös föld út. Tipikus robogót nem szeretnék, gondoltam krossz-ra, csak nem tudom, hogy aszfalton milyen lenne. Tehát ami lényeg lenne, hogy legyen megbízható, lehetőleg ne robogó (persze minden tipp érdekel), és bírja a terepet is, persze nem 100-al akarok menni, úgy kényelmesen, és persze ne legyen nagyon drága, tehát ktm-re már nem futja, az nem baj, ha öregecske. Milyen típusokat ajánlanátok? Előre is köszönöm!
2014. aug. 26. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
b vel csak 50est vezethetsz
2014. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
supermotokat nezegess, aszfalt gumikkal jo az orszagutn, es a futomuve is vidaman veszi a godroket
2014. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
B kategóriás jogosítvánnyal maximum 50 ccm-es segédmotorkerékpárt vezethetsz.
2014. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, utána néztem a supermotoknak, tetszenek, már csak ki kell választani a márkát, elsőnek és utolsónak, tisztában vagyok, hogy hivatalosan mit lehet mivel :)
2014. aug. 26. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Aztán csak egyszer találkozol egy pénzéhes rendőrrel, vagy ne adj ég baleset van, aztán ha rá néznek komolyabban amellett hogy szénné büntethetnek még priuszod is lehet.

Megéri?

Ez a 50/125 kizárólag akkor játszik ha faluszéléről kimész a tóra horgászni, magyarán a kutyával nem találkozol a földúton.

2014. aug. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!