Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pénteken forgalmi vizsga...

Pénteken forgalmi vizsga csapó 2! Tanácsok?

Figyelt kérdés
Már most meghaltam...

2014. aug. 25. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne izgulj.

Én úgy mentem hogy leszarom hogy mi lesz, így halál nyugodt voltam miközben a mellettem lévő autóban sírt egy csaj mert megbukott.

Teljesen lazán vezettem és ekkor ment a legjobban.

Hibátlan is lett elsőre a vizsgám.

2014. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, de magyon parázok
2014. aug. 25. 10:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Ne felejts el mindent ellenőrizni az autón, csináld meg a fékpróbát, aztán csak vezess,amerre mondják. A gyalogosokkal vigyázz, mert egyből ott vannak a zebránál.

Nekem bekarikázták hibának azt, hogy: gyalogoscsalogatás. Mondom ezt most miért? Az volt az indok, hogy még nem volt elég közel a gyalogos, ahhoz hogy átengedjem, de én átengedtem a zebrán. Amikor már nem volt ott a vizsgabiztos, akkor mondta az oktatóm, hogy valamit be kellett hogy húzzon hibának. Na de mindegy, végül is elsőre átmentem, mint mindenből. :D

2014. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ma voltam vezetni és annyira béna voltam h nem találok rá szavakat
2014. aug. 25. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi.Nekem is csak másodjára sikerült.:) Ha izgulsz csak rosszabb lesz.Mondjuk nekem azért volt jobb a 2. vizsga mert az oktató meg a vb végigdumálták az utat és ez valahogy nyugtató hatással volt rám.:D Mindent csinálj úgy ahogy tanultad és akkor nagy baj nem lehet.
2014. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne parázz, én maximum 100km-t vezettem le vizsga előtt, 2 vb ült mögöttem, kenőpénz sem volt és simán átmentem :)
2014. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hol vizsgázol?:) Sok sikert amúgy, én is pénteken vizsgázok itt Kispesten
2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szolnokon. annyira félek h az leirhatatlan... eldöntöm magamban h jol fogol menni, átrâgom magam de nem sikerül
2014. aug. 27. 17:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Fizesd le és akkor biztos meglesz :D ha nemsikerülne a pénzt visszakapod
2014. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg a jobbkezeseket nagyon nézd mert ha egyet betalálsz akkor hiába van kenőpénz
2014. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!