Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy LADA lefestése mennyibe...

Egy LADA lefestése mennyibe kerülne úgy átlagos minőségben?

Figyelt kérdés

Szóval gyári minőségű fényezés, nem kellene semmi csicsázás.

(Szürke)



2014. aug. 24. 17:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
SZOBAfestő, nem autófényező :) Sosem lenne olyan mint egy fényező által szakszerűen, megfelelő gépekkel, szerszámmal végzett munka.
2014. aug. 30. 21:42
 12/13 anonim ***** válasza:

100e?! Ne vicceljünk már!

Nekem egy 1x20cm-es gyárilag alapozott műanyag csíkot 20e-ért akartak lefújni, pedig több fényezőnél is érdeklődtem már.


Ha szakszerűen akarod megcsináltatni és nem a Jancsi bácsi fújja le a kompresszorával a garázssoron, netán még számlát is kérsz/adnak, 300e-ből már meglehet.

Amúgy 25eFt/elem szokott lenne az általános tarifa. A Ladán is van tízen valahány elem: 4 ajtó, tető, motorháztető, csomagtartó tető, 4 sárvédő ív, küszöbök...

2014. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne nevessetek. A hengeres trinátos változat tökéletes. Nekem anno így volt megcsinálva, és senki sem mondta meg hogy nem fújva lett. Sőt. Tökéletes lett. Szinte gyári. nem nevet, kipróbál. De tényleg.
2014. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!