Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Barkasba vw 1.9tdi?

Barkasba vw 1.9tdi?

Figyelt kérdés

lenne 600.000ft-om egy projektre, a cél olyan stílusos jármű amivel el tudok szállítani 2db motorkerékpárt, vagy nagyobb holmikat(pl:kanapé)


Megfogant bennem az ötlet, kell egy barkas világjáró 90lovas TDI motorral.

Több átépített autót is láttam amibe nem az eredeti 2t motorja volt hanem valami típusidegen szív, némelyiknek érvényes forgalmija is volt.

a kérdés: mennyibe kerülne beépíteni az 1.9-es motort, valamint a forgalomba állításnak milyen anyagi vonzata lenne?



2014. aug. 24. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom azt az átépített autót nem mostanában csinálták. Ma már csak típusazonos motort rakhatnál bele, ha szeretnéd közúton is használni.

Emellett 600k-ból érdemesebb valami modernebb dobozos kisteherautót venni, mint barkácsolgatni.

2014. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zebra3328 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak az eredetivel azonos, vagy max. 10%-al nagyobb teljesítményű motort építhetsz be. Annyi pénzért inkább vegyél egy modernebb gépet, ami barkácsolás nélkül is megfelel a céljaidnak. Sokkal jobban jársz idegi oldalról.
2014. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igazából van itthon egy toyota hiace, egy t5-ös transporter, és egy opel combo, szóval ez egy második autó lenne amivel cipelném a motorokat és autós fesztiválokra járnék, nem szeretnék modernebbet, ép ez lenne a lényege hogy legyen valami "más", és nem baj ha szerelni kell vagy ennyi pénzért lehetne olyat venni ami ész szerűb. jól tudom hogy nem mai gyerekek ezek az autók, és azt is hogy macerás a papírmunka, de nem lehetetlen a kiskapuk országában.

ezért is volt a kérdés anyagi jellegü " mennyibe kerülne beépíteni az 1.9-es motort, valamint a forgalomba állításnak milyen anyagi vonzata lenne?" :)

2014. aug. 24. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!