Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hordhatok bukósisak alatt...

Hordhatok bukósisak alatt napszemüveget?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny a szemem az erős fényre és mindig könnyezik a sisak alatt, amitől általában elmozdul a kontaktlencsém is, ez elég kellemetlen. Csak utasként szoktam motorozni a párom mögött, ő mondta hogy ezt így nem lehet. Szerintetek?

2014. aug. 22. 13:12
 1/6 andi vagyok válasza:
Igen miért is ne!
2014. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül.
2014. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"ő mondta hogy ezt így nem lehet" szerintem keress egy kicsit értelmesebbet
2014. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, én is sokszor motoroztam így.
2014. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne, a barátod tisztára tökkelütött. A szemüvegesek akkor hogyan motoroznak? :D

Szépen felveszed a bukót, aztán felhajtod a rostélyt, és felveszed a napszemüveget, majd visszahajtod a rostélyt.

Vagy veszel olyan sisakot, amin cserélhető a plexi sötétítettre, esetleg olyat, amiben van beépített "napszemüveg", ez egy sötétített plexi a rostélyon belül, amit kívülről egy tolókapcsolóval tudsz leereszteni a szemed elé, igény szerint. Nekem utóbbi van, tetszik, kényelmes megoldás.

2014. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cseréld le a plexit, vagy fóliázd le sötétítő fóliával. Nekem is elég érzékeny a szemem, ezért sötétített plexit hordok a sisakon
2014. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!