Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 hete vettem egy VW Golf...

1 hete vettem egy VW Golf IV-t,3-szor volt azóta használva, ma egy kis gáz történt?

Figyelt kérdés
Most este figyeltük, hogy ha áll a kocsi akkor a két hátsó kerék között van 2 kis "lyuk", de nem repedés vagy ilyesmi és onnan csöpög valami folyadék, először megijedtem, hogy a tank lyukadt ki, de nincs nafta szaga, nem ragad, és majdnem áttetsző víz, talán picit sárgás, mi lehet ez?

2014. aug. 19. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem használtad vizes körülmények között?
2014. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sárgás? :/ valaki belehugyozott a tankba? :O
2014. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
először én is azt hittem, hogy valahol belementem egy tócsába, de ahogy visszaemlékszem nem, ráadásul már jó másfél óra eltelt mikor néztük és még mindig csöpögött, majd most reggelre beugrik a maki a vízbe. nem sárga, illetve sárgás, de nem is teljesen tiszta víz. a klíma szokott lenni hátulra vezetve? Vagy annak elől folyik ki a kondenzvíz?
2014. aug. 19. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a "hátul a kerekek között" elég tág megfogalmazás, sokminden van ott egy autón. Azt mondtad nem repedés és nem is törés, tehát ott gondolom gyárilag van egy furat/lyuk, ha alánéznétek egy aknában, talán kiderülne honnan jön a cucc.
2014. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen igen, nem túl pontos de máshogy nem igazán tudom megfogalmazni sajnos.. viszont gyárilag van ott, ez is tuti, majd holnap kiderül, ha reggelre nem fog csöpögni nem csinálok belőle ügyet, de ha mégis akkor megnézetem valami szerelővel.
2014. aug. 19. 23:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet fékfolyadék?
2014. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az csúnya lenne, ha fékfolyadék folyik, bár az valóban sárga. Mindenesetre hogy ez így felvetődött én reggel semmiképp nem hagynék ki egy erős fékpróbát úgy 15-20 km/h-ról, ott már nagyjából érzed, hogy mind a négy kerék fékez-e.
2014. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hátsó ablakmosó csöve lukas?
2014. aug. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hátsó ablakmosó nem működik, azzal nem tudom mi lehet a gáz, mert nem adagolja a lét, viszont azóta már kiderült, hogy a pótkerékből csöpögött valami víz... 1 hete már otthon a kocsi nem igazán tudom miért pont akkor kezdett el, de legalább megnyugodtam... :D
2014. aug. 22. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!