Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán, vagy német? Tudom,...

Japán, vagy német? Tudom, elcsépelt kérdés, mindkettő mellett vannak érveim, de egyszerűen nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Autó vásárlással vannak problémáim, választanom kellene egy Nissan 200SX [link] és egy BMW 325i közt [link]

Használni hétköznap szeretném és hobbi szinten versenyezni. Hogyan döntenétek?


2014. aug. 19. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet nem egyre gondolunk, de a zárt körpályán való csapataás, pláne a driftelés az méginkább autógyilkoló dolog. Ha arra gondolsz amikor a nyílt pályanapon kimennek a z emberek a nordschleife-re, az nem verseny, az örömautózás, csapatás saját kedvedre, minazonáltal ha jó tempós köröket akarsz menni ott is fogy minimum a gumi meg a fék rendesen
2014. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha pályázni akarsz akkor az SX lesz a te autód. De abból igazi kihívás egy még használható állapotban lévő példányt kifogni, a legutolsók is közel 20 évesek már és gazdáik nagyrészt olyan beállítottságúak mint te. De vehetsz bevallottan sz@rt is, csak akkor annyit adj érte. Aztán onnan felépíted majd az autót. Talán jobb is ha olyat veszel, mert amelyiket nagyon jó állapotúként próbálják eladni annál később derülnek ki az igazán nagy disznóságok.
2014. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az S14 a nyerő. :)

Egy átlag BMW nem is hasonlítható hozzá.

2014. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én azon a véleményen vagyok, hogy kicsi országunkban már a cigány is BMW-vel jár, ezért BMW-t soha nem vennék. Nagyon tetszenek a BMW-k, kiváló autók, de a fentebb említett okból mégsem vásárolnék belőle. A japán autók a világ legmegbízhatóbb autói közé tartoznak, és hazudik az, aki nem azt mondja róluk, a szerelők pedig éhen halnának ha csak japán verdák lennének az utakon. Én az olasz autók szerelmese vagyok, jelenleg egy Alfa Romeo 159 SW autóm van, de előtte is Alfáim voltak, 19 éves voltam amikor megkaptam az első autómat, egy 1976-os Alfa Romeo Alfetta GT-t, azonnal beleszerettem az Alfába, azóta sem veszek mást csak Alfát. Szóval te is menj el, próbáld ki mind a két autót, és amelyik a legjobban bejön neked, azt válaszd.
2014. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Engem aztán nem érdekel ha szakadt bmw-kkel járnak a cigányok, egy éve nem láttam egyet sem. Itt meg népautó. Én is szerelő vagyok, éhen azért nem halnék, japán autók is jártak már nálam.

Köszi!

2014. aug. 27. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!