Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ladát lehetne napi 100km-re...

Ricsi13 kérdése:

A ladát lehetne napi 100km-re használni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 10:54
1 2
 1/13 Napkiraly ***** válasza:
24%

nem

Aki mást mond, hazudik

2014. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Esetleg egy újat igen, csak Európában nem forgalmazzák.

A régi szoci autók ma már alkalmatlanok a napi közlekedésre. Hobbicélra jó, szerelgetni, találkozókra vinni. De bármikor elromolhat az elavult technika, és vagy a garázsban kell szerelni, vagy az út szélén.

2014. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Régen akinek muszáj volt, nyílván használta ennyit, de a nyugati autókkal szemben esélye sincs.

Gondolj bele: egy Lada motor élettartam durván 100.000 km lehet, azután nagy generál. Ez mégy egy kis köbcentis nyugati autónál is 4-500.000 km, ha nagyon hajták 250.000. S akkor nyílván az étvágya is nagyobb lesz a Ladának meg a szervizköltsége is. Az sem mindegy, hogy hányszor rohadsz le az útszélén. Nem, kizárt, hogy erre ma még ajánlható legyen egy Lada. Max szőlőbe vagy szomszéd faluba.

2014. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Én napi 500-600km-eket vígan megteszek vele. De minden nap azért elég kényelmetlen és fárasztó lenne. A benzinköltségről meg ne is beszéljük!


Egyébként eddig sokkal kevesebbet kellett szerelni a 36 éves Ladámat, mint a mai modernnek mondott 8 éves CR-dízel Opelomat. A Lada még soha nem állt meg alattam, az Opellel viszont már rohadtam le autópályán főtengely jeladó hiba miatt.

2014. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

"nem

Aki mást mond, hazudik"


Részben igazad van, de gondolj csak bele, aki nagyon elszánt, bringával is megteheti ezt az utat, csak egséz nap nyeregben lesz akkor. :D


Vehetsz Ladát napi 100 km-re is, de ahhoz nagyon-nagyon rendbe kell tegyél mindent, és számolnod kell vele, hogy bármikor megállhat, és meg is fog állni alattad, aztán egy fél óra bütykölés után mehet tovább. De ahogy a fenti példám is mutatja ehhez kissé fanatikusnak kell legyél, ugyanis kicsit megpótolod a Lada árát, és veszel komolyabb autót, például F Astra, ami birja a hosszú utakat is. Nem beszélve a Lada minimum 8-9 literes fogyasztásáról.

2014. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%

vegyél iet: [link]


ez már injectoros tehát jobban bírja!!és nyugati autó! gázból meg annyibol jársz mint egy dizelböl.

ha 200 a kereted, inkább ez mint lada sztem

2014. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt szó itt semmilyen autóvételről meg 200k-s keretről, nem tudom hogy jön ide ez a cigány-BMW.
2014. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
hát hogy ladátol fényévekre jobb egy börös cd-s magnós full extrás nyugati BMW ;)) figyelemben véve hogy ugyanannyi mint egy lada..persze megértem aki falunl akik inkább be ül a ladába de azzal lányokat nem fog fel szedni :)
2014. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus 25%-os! Komolyan nagyon sajnállak, hogy ha te csak az autóddal tudsz nőket felszedni. Nekem megy még akár egy rozsdás biciklivel is. :D
2014. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a BMW-ben 325.000 km van, megnyugtatlak ez már elöbb ott hagy az út szélén, mint egy lada. És ha neked a centrálzár és a szervo komoly extra akkor még nem ültél autóba. Mellesleg a nők 90% inkább lehányná ezt az autót ha meglátná belülről. Tipikus én már vagy valaki mert BMW-m van kategória...
2014. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!