Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Mercedes e270-em van (2005-ős) 550000km van az autóban, de még mindig kisebb hangok kivételével tökéletes az autó. Annál is inkább, mert több mint fél millió km van benne. Ilyenkor más autók. Gondolok itt Ford-ra, Suzukira és egyéb márkára, nem hiszen h így bírják ... Gondolkodtam Touaregben, nem is olyan drága hiszen 2005-s Touareg 6000 Euro ami max 2 Milla. Jah évente megyek az autóval kb 60-100 ezer km-t.
2014. aug. 15. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tartsd meg a mercit még 1-2 évig, utánna már lesz benn 700e+, ott már biztosan lesznek vele gondok. Szóval hajtsd amig szét nem hullik. Aztán vegyél egy másikat.
2014. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Egy fordnak se köttyan meg az 500 ezer km. persze ez függ a használattól és a motor típusától is.


Figyelj, ha neked touareg kell akkor azt veszel, de arra gondolj, hogy 2x-er annyit eszik (minimum) a touareg mint a mostani mercid. Touareg futóműve tudtommal levegős, a karbantartás is drágább (nem csak ezért). Ha mindenképpen SUV-ot akarsz, nézz még körül a piacon, szerintem még lexus-t is kapni, ami mérföldekkel jobb autó.

2014. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A fogyasztás az oké, mert ez képes 6-9l-ig enni. Na de ezen már párszor cseréltem turbót és egyszer hengerfejet... Az 5000cm3-as touareget viszont nehezebb lenne szét hajtani , viszont ott meg ott a nagy fogyasztás:(
2014. aug. 15. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Az 5000-es touareg-nél azért van más is a 21 l-es fogyasztás mellett, az pedig a hő. Ha nagyon hajtani akarod akkor a hátsó hengerek nem kapnak elég hűtést (ez kellően nagy igénybevételnél és hosszútávon előfordulhat) és ott gondok lehetnek. Az a baj, hogy még a dízel is sokat fogyaszt :/


Az árakat nem tudom, de egy lexus SUV az drágább? Jó, tudom, hogy neked VW kellene, de érdemes szétnézni a piacon.

2014. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hozzá nőve a VW-hez, eddig szinte csak mercit volt, 1-2 alkalommal volt bmw-m x5-től se zárkoznék el, de ott a középső kaszni, ami 2007/08-től van , az azért kicsit drágább. ML mercivel is ugyanott vagyok mint az x5-el
2014. aug. 15. 10:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100000 km-en ha már egy literrel kevesebbet fogyaszt egy autó mint a másik, már akkor spóroltál 400 ezer forintot, ugyh én semmiképp se ajánlanék suvot. Inkább olyat,mint a mostani autód, valami kombi a6/e merci/bmw 5
2014. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy sedan-t ha neked az tetszik
2014. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Viccelsz????? Egy ilyen Mercedest lecserélni egy okádék Volkswagenre?? Ez a 270CDI motor az egyik legjobb Mercedes motor, 1milliót simán elmegy ha normálisan karbantartják. Ennél nagyon baromságot már csak akkor csinálhatnál hogy ha egy Renault DCI-re cseréled le.
2014. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"mert több mint fél millió km van benne. Ilyenkor más autók. Gondolok itt Ford-ra, Suzukira és egyéb márkára, nem hiszen h így bírják ..." Bocs az off-ér,de cégautó Citroen Berlingó 1.9 szívó diesel több mint 700ezer km-er nem kímélve a motorhoz még nem nyúltak és még mindig pöc-röf indul!
2014. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az autót megtartom. Inkább gyurok még egy kicsit pénzügyben 1-2 évig.
2014. aug. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!