Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagyot zökken az autó...

Ha nagyot zökken az autó működésbe léphet a légzsák? És mit csináljak ha út közben történik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem nem fog kinyilni

Nagy sebességváltozás hatására nyilik ki

2010. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Te láttál már ilyet? Ahhoz elég nagyot kell "zökkenni". Nyugodj meg, nem fog csak úgy beindulni, mert fékezel egy nagyobbat. Ahhoz rendesen neki kell menni valaminek.
2010. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm
2010. jan. 13. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:

ez eléggé téves meglátás egyfelől. bármikor kinyílhat a légzsák nagy zökkenőnél, ha csak egy picit is hibásan érintkezik, nem kell ahhoz nagy sebességnél belecsapodni bármibe is.

és hogy mit csinálj ? nagyon semmit nem tudsz csinálni ebben a helyzetben.

2010. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Elvileg nem nyílhat ki. De sajnos volt már olyan (halál)eset, hogy álló helyzetben kirobbanva az éppen sofőrösdit játszó gyereket megölte. Erre nincs sokkal nagyobb esély, mint arra, hogy egy meteorit okozza valakinek a halálát.

Ha menet közben kinyílik (ami szinte lehetetlen), akkor nyugodtan mehetsz az autóval, amennyit akarsz. Előbb- utóbb érdemes elmenni a szervízbe kicseréltetni.

2010. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BeerHunter ***** válasza:
Mi érintkezik hibásan? Gyakorlatilag kizárt, hogy kinyíljon zökkenőtől. Dolgoztam ilyen gyárban (FCI), nem csak össze van sodorva két drót, aztán csók, hanem nagyon komoly előírások szerint készülnek ezek az alkatrészek. A selejt->kuka. Érthető okokból, ugye.
2010. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én meg autószerelő vagyok vagy mi, és nem egyel találkoztam már.
2010. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BeerHunter ***** válasza:

Aminek csak úgy kinyílt a légzsákja? Huppanó után?

Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekel.

2010. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pl . volt egy renault megane limusine 1.4 , semmi baja nem volt előtte , pont 20-as revin volt, át is lett nézve, rá két hétre a faszi törött orral jött be a műhelybe . eléggé szarul járt mert a fejlégzsák meg egy oldali pattant ki pedig csak egy kb 30cm es göbörbe ment bele, és ez még nem akkora rázkódás hogy kirobbanjon.
2010. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BeerHunter ***** válasza:
30 cm gödör? Azért az nem kicsi. Mennyivel ment bele?
2010. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!