Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 145-ös Alfa Romeorol vélemények?

145-ös Alfa Romeorol vélemények?

Figyelt kérdés
Tervezem egy Alfa Romeo145 ts megvásárlását.Olyanok véleménye érdekelne,akiknek volt ilyen autójuk vagy hosszabb távú tapasztalatuk vele.Fogyasztás,megbízhatóság,stb érdekelne.Tudom hogy nem olcsó fentartani,mé sok törődést igényel.Valamint azt is olvastam,hogy ha veszel egyet,úgy számoljak vele,hogyegy százast még rá kell költenem nagy valószínűséggel.Egyébként eddig jo dolgokat olvastam róla.Válaszokat előre is köszönöm!
2014. aug. 11. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos ez az az autó amelyről elég nehéz elfogulatlanul beszélni, nagyon meg lehet szeretni a kisautót minden hibájával együtt/minden hibája ellenére is.

Helykínálata elől kényelmes, hátul hááát... inkább csak szükségszerű, vagy max gyerekeknek... Műanyagok sajnos a keményebb, kopogósabb műanyagból valók. Motorikusan az 1.6 Boxerről tudok véleményt mondani. Nagyon szeretem, jó motor, gyönyörű hanggal, habár rengeteget eszik, (9 l, de olykor-olykor 10-11 litert is súrolja)csak ajánlani tudom. Megfelelő karbantartás mellett megbízható autó, kimegy a világból is.


Jó állapotút elég nehéz kifogni belőle, lehet érdemesebb a fiatalabb, faceliftes példányokat (picit drágábban ugyan) venni, kevesebb gond van velük, és úgy hallottam abban már jobb minőségűek az anyagok minősége.

2014. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!