Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok ilyet venni? Az...

Hol tudok ilyet venni? Az autóbontósok csak ezt nem adják oda vagy fogalmuk sincs mi ez.

Figyelt kérdés

3 indbuszos csavar fogja a szelepfedelemet amiből az egyik beleszakadt ezért folyik az olaj. Szükségem lenne egy olyan patkó szerű valamire + 3 csavarra de tanácstalan vagyok a beszerzést illetően.. Autóbontósnál próbálkoztam.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. aug. 7. 17:58
 1/3 kata kata ***** válasza:

Vezérmű tengely csapágyház a neve.Keressél rá a netten típus szerint.Csavart pedig egy kötőelem üzletbe kapsz.

[link]

2014. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Típus? Évjárat? Motorkód?
2014. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

IMBUSZ, vagy belső kulcsnyílású csavar.


Egy bontós se fog szétszedni egy működőképes motort egy vezérműtengely csapágy miatt. Nagyobb az esély, hogy kapsz valahol egy komplett hengerfejet és leszeded róla.

Nem is ez a gond, hanem az, hogy ezek nem egyformán kopnak és század mm-re vannak illesztve. Szóval nem olyan egyszerű cserélni, mert ha nem pont megfelelő, akkor vagy megszorul, vagy nagy lesz a hézag és elereszti az olajat!


A legjobb az lenne, ha kifúratnád egy szakival a beletört csavart, vagy ha leadnád egy szerelőnél az autót!


Szerintem.

2014. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!