Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004 es Audi A6 2,5 tdi (c5)...

2004 es Audi A6 2,5 tdi (c5) vagy 2005 ös benzines Honda Accord 7gen?

Figyelt kérdés
melyiket vegyem? valamint melyik kocsi gyorsabb erősebb? kettő gyorsulási versenyéből melyik kerülne ki győztesen? Nekem fontos , hogy jól menjen , jól húzzon. Mivel hegyes, szerpentines vidékre venném!
2014. aug. 5. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A 2.4-es Accord 1 mp-et ver rá az Audira. Honda fan vagyok az Accord az nagyon megbízható. De mégis azt mondom hogy Audi mert piszok nyomatékos én a 177 lovast vettem alapul ami 370 Nm.
2014. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tdi-ből hány kW-osra gondolsz?Hondából melyik benzines?Amugy egyik se a gyorsulásáról híres.Ezek nagy,kényelmes luxusabb kocsik.Ha gyorsulás fontos akkor vegyél pl: type-r-t vagy clio RS-t.
2014. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tdi ből a 180lovas , accordból a benzines
2014. aug. 5. 21:54
 4/6 szántóvető ***** válasza:
2-es nem tudom hogy neked hol kezdődik a teljesítmény,a honda 7,9 alatt van százon,az audi 8,8 alatt gyárilag.
2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy nem gyorsulás bajnokok,mert ezek nagy,nehéz kocsik.Egy könnyű kb 130-140 lovas kocsival simán elkapod őket kanyaros,szerpentines és 0-ról való gyoruláson.A 180-as tdi már elég erős motor.A hondából van 2 literes és 2,4-es is.A tdi a nyomatéka miatt jóval jobb a kigyorsításokban mint a szívó benzinesek.Főleg a 2literestől.Én a 2,4-es Accordot vennén a kettő közül.Ennyi idős 6 hengeres dieselen már komolyabb(nagyon drága) gondok is előjöhetnek.
2014. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha még nem vetted meg, az A6 C5 2.5 TDI-t felejtsd el, a legrosszabb hírű dízelmotorja az Audinak.
2014. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!