Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös Honda Accord vagy VW...

2005-ös Honda Accord vagy VW Passat dizelben?

Figyelt kérdés
Hosszú távra gondolkozom

2014. júl. 16. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csakis Honda,nekem most is az van(2005-ös) ezért tudom ajánlani.Igaz nem Accord, hanem Crv,de motorikusan azonos.135 ezer km-után semmit nem kellett rá költeni,persze szűrőket olajat cserélem ,mindig a legjobb minőségűre és gázolajból is csak a omv maxx motion jöhet szóba,de ezenkívül egyéb költség még nem volt...még a fékbetétek is eredetiek.Azt nem tudom mennyit mehet el ez a kiváló 2200-es diesel,de a szervízbe egyszer találkoztam egy 470 ezer km-t futott Accorddal,a tulaj és a szervíz állítása szerint eddig motorikusan hibátlan még a turbó is eredeti egyedül a kettős tömegű lendkereket cserélték 260ezernél.A lényeg,hogy mindig a gyári előírásoknak megfelelő karbantartást kapja az előirt anyagokkal.

A Passat,is biztosan jó autó,nekem belül jobban is tetszik,de ilyen autóm még nem volt,és míg Honda lesz szerintem nem is lesz.

2014. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!