Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Calibra-t megéri venni?...

Opel Calibra-t megéri venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem ez a kocsi,és első autónak megis felelne,csak,hogy nem találok csak max 1996-ig max.

Aszszem lehet addig is gyrtották.

De ilyen koros kocsinál nem jön elő sok gond?

Legtöbbet 91-es évjáratut találok.

Ha megvenném szerintetek lenne vele gond?

Valakinek esetleg nincs tapasztalata ezzel a kocsival?


2014. aug. 1. 10:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tudna ehhez hasonló árú kocsit,ami jól néz ki és coupe akkor az mondhat márkákat típusokat. :)
2014. aug. 1. 10:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, már nagyon öreg autó, és jól gondolod, sok baj is van vele, nem azért mert öreg vagy mert Opel, hanem mert olcsón megvette sok fiatal, aki aztán nem költött rá egy fillért sem, csak nyomták neki padlóig. Majdnem mindnek ez lett a sorsa, ezért nemigen találsz normális állapotút.
2014. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Vannak jó állapotúak is, keresni kell. Különösebb gondjai nincsenek, szokásos karbantartási dolgokat kell megcsinálni rajta. Ha ilyen kell nyugodtan vegyél egyet, de csak is gyárit! Sportosságot ne várj tőle, de egy nagyon jó autó. És ha megtartod gyári kinézettel és technikával (tuning nélkül) akkor hamarosan jól is jársz vele, elkezd felmenni az áruk.
2014. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az az igazság,hogy nem nagyon értek a kocsikhoz.

persze külsőleg egy gyárit meg tudok különböztetni egy tuningtól,de hogy belsőleg hozzá van-e piszkálva ezt hogy tudom megállapítani?

egyébként köszi a válaszokat!Ment a kéz!

2014. aug. 1. 10:41
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Azért a 2000 ccm 150 Le már lehet sportos. Szerintem. Füle hozzá nem értő, laikusként NE vegyél Calibrát. Nagy szívás lehet a vége.
2014. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szántóvető ***** válasza:

ez egy sportkocsi,a legkisebb motorja is kétezres.érdemes turbós 200 LE-set nézni belőle.idős autónál már bármi megtörténhet nyilván van kockázat.

[link]

2014. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nehéz olyat találni amit még nem hajtottak vagy tuningoltak szét a hülyegyerekek, és az ilyeneknek elkérik az árát. Hobbiautónak jó lenne, de mindennapi közlekedésre nem a legjobb választás.
2014. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én a helyedben vennék egy Toyota Corolla hatchback verziójút a 3 ajtós kivitelben. az is jól néz ki és világból kimész vele.
2014. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem értel az autókhoz, ne vegyél ilyet, mert többet fogsz ülni a szervizben mint otthon.
2014. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik rohad, de nagyon megbízható a 8szelepes motor. A többit nem ismerem.

Szerintem ennyire laikusként ne vegyél Calibrát.

2014. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!