Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Calibra-t megéri venni?...

Opel Calibra-t megéri venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem ez a kocsi,és első autónak megis felelne,csak,hogy nem találok csak max 1996-ig max.

Aszszem lehet addig is gyrtották.

De ilyen koros kocsinál nem jön elő sok gond?

Legtöbbet 91-es évjáratut találok.

Ha megvenném szerintetek lenne vele gond?

Valakinek esetleg nincs tapasztalata ezzel a kocsival?


2014. aug. 1. 10:20
1 2
 11/12 zsoltika33 válasza:
nekem az a véleményem hogy öreg autó vagy nemöreg autó" vannak persze más kategóriás autók ami persze fijatalabb mind a calibrák de a calibra az egyik legnagyobb és felkapott verda magyarországon ami a sportos megjelenése igazán nem mindenapi! természetessen nem mai autók de mint tugyuk maga a megjelenése még mindig üti a mostani autókat igaz öreg! és akkor mivan!! minden autót ujjá és széppé lehet varázsolni legyen az akár 40 évesis veterán! nekem az a véleményem hogy ha valaki szereti a calibrát és ugy érzi neki az kel hát vegye meg! természetessen nem a fogyasztásáról hires mind aszt tugyuk! ha valaki ki ejti szóval hogy (calibra) ott tudnikell hogy ott lóerők vannak :) persze költeni kell mint általában minden autóra ha valami elromlik de szerintem megéri lehet ijen autó meg amojan de egy jó calibrára még a mai napig felnéznek bárholis mész az utakon. nekem a mai napig azvan és azis lesz! mert a kinézete sportos és egyedi nekem ez a véleményem :)
2015. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak ne rohadna annyira...
2015. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!