Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 ütemű motorra lehet 4T...

2 ütemű motorra lehet 4T végdobot tenni? Vagy van alami oldal vagy bolt ahonnan lehet 2T motorhoz kapni külön végdobot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá jó a 4t dob, a 2t-nek a kipuff a lelke. Sokat segítene, ha elárulnád, milyen motorról van szó.
2014. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
yamaha tdr 125 és valami hasonló dobot szeretnék már több darabon is láttam ilyet , de maga rezo eredeti volt rajtuk csak a dob volt más.. [link]
2014. júl. 26. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem dob, hanem egy hangtompító. Ahogy írtad, a rezo rész végére szerelik fel a gyári vég helyett.

Ilyeneket lehet kapni, pl innen is rendelhetőek, ezek Gianelli-k: [link]


De javaslom, nézz körül sok helyen, nagy árkülönbségeket találni sokszor.

2014. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget , esetlég még arról tudnál valamit mesélni hogy a hossz és átmérő miatt lehetnek-e a káros hatások? mert sokat olvastam ma róla , de sok helyen hozzászólásokban stb akkor balgaságokat írnak hogy az hihetetlen a kérdés mégis azért lényeges számomra mert ha jól vagy informálva akkor a kipufogó tervezésekor az egész rendszert veszik figyelembe , illetve a 2T-nek valamennyi folytás mindenképp kell nem?
2014. júl. 27. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van, a 2t-nek fojtásra van szüksége a megfelelő teljesítmény eléréséhez.

Amennyire tudom, ezeket a hangtompítókat nem a gyári kipuffokhoz szokták használni, hanem a rezo részt is cserélni szokták, pl egy ilyenre (csak példa!): [link]


Azt, hogy a gyári rendszerre megfelelő-e egy ilyen hangtompító, vagy sem, nem tudom megmondani. Hülyeséget meg nem akarok írni.

2014. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
amit küldtél épp néztem is hogy jobban járnék egy ilyen rendszerrel , nagy nehezen meg is emésztettem hogy 50ezer forint.. erre azt kell olvasnom hogy ez még a hangtompító nélküli ár
2014. júl. 27. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A hangtompító kialakítása nem olyan lényeges már mint a rezonátoré (2T), ezért akár jó is lehet egy másik motoré (4T) is.
2014. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!