Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó illene egy sexy...

Milyen autó illene egy sexy csajszihoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék valami vagány, csajszis autót venni a közeljövőben, viszont sajnos nem tudom milyen lenne a jó, mert ehhez én nem értek :( Ismik azt mondták ez a ford fiesta tökéletes lenne nekem, mondjuk a bemutató videója elég meggyőző, nézzétek meg: http://www.youtube.com/watch?v=14JKJDoJKBU
2008. aug. 4. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én a 601S tipust ajánlanám, esetleg az autómata váltós Speciál változatot. Ár érték arányban ismerőseim szerint a legjobb, és tutira utánad fordul mindenki...
2008. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én japán autót választanék, mert azok a legmegbízhatóbbak. Ezen belül nézz körül a Honda, Toyota háza táján. Toyota Yaris például?
2008. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
4%
Legmegbízhatóbb a VW. Nekem pont a megbízhatatlanság miatt nem kéne többé japán autó.
2008. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
6%
Láttam hogy a Fiesta teccik! nagyon jó kocsi, semmi rossza nem tok rá mondani. Nekem is ford fiestám van, monyuk az enyém férfisre alakítva:)! de le a kalappal előtte. mindent kibír.
2008. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha igazán szexis és figyelemfelkeltő akarsz lenni, akkor menj kamionozni.

Tapasztalatból tudom, hogy a pasiknak leesik az álla. Arról nem is beszélve, hogy mekkora tiszteletet és megbecsülést kapok napi szinten, mert nő létemre a nagy vason vagyok.

2008. aug. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2008. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ez pl nagyon cuki(Ford KA 2)


[link]

2008. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontatlan a kérdés feltevése, mert árat vagy nagyságrendet nem adtál meg. Olcsóbb kategóriában pl a páromnak nagyon jól áll és nagyon csajos egy háromajtós Suzuki Swift II. pirosban. Ez alapmodell, 2,05M volt, jó törésteszt, két air bag, ABS. A szín sokat számít, hogy egy autó nőies legyen. Amúgy meg ismernem kellene a vezetési stílusodat: takarékmánia? dinamizmus? terep ördöge? autópályás száguldozó? mert ugye ezek mind más és más autót igényelnek. Az élénk színek nőiesítik az autót, tipikus a piros, a világosabb kék színek, vagy a Yarisnak van egy "hányás-metál" színe, ami nekem nem jön be, de van, akinek igen. Amúgy a Lancia Ypisilon egy tipikusan női autó, ráadásul nem is alapkategória. De az új Fiat 500 is telitalálat egy jó színben. A kis japánok is jók pirosban. (Yaris, Auris, Honda Jazz). Nőies a Smart is, de megossza a közönséget, nem mindenkinek tetszik. Amúgy meg ha egy nagyon határozott, jólszituált, keményebb asszonyságot akarsz mutatni akkor Porsche Boxster. Jól megy, nyitott. A Porsche mondjuk alapvetően férfimárka, de a Boxster elmegy nőknek is. De a Mazda MX-5 is jó és olcsóbb a Boxsternél. Persze ezek akkor érdekesek, ha szereted a sportkocsikat. Kicsik között nőies a sevrolé szpárk is, de autóként elég kaka, ezért nem ajánlom.
2008. aug. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Most erre mit mondjak? Ha így írod, hogy "sexy", akkor képzelem hogy vezetsz. Inkább semmit se vegyél, menjél busszal.
2008. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
érdekes egy kérdés... mindenképp... miért fontos az hogy mások mit gondolnak??? Én 22 vagyok és sexy és egy H100al járok (3fős Hyundai kisteherautó). nekem tetszik, nincs vele baj, igaz nem egy versenyló, de mindene meg van ami nekem számít. Mind az autó vételára, fogysztása, fenntartási költsége, és az extrák. Ha nem csak szép vagy de némi értelem is szorult beléd nem ez alapján veszel kocsit... (ugy le vehet anyagilag hogy nem gyözöl fizetni) Ugyis azzal fognak elfogadni amid lesz. (Mellesleg a pasiknál is bejön a kicsi kocsikám egyből egy beszédtéma, nomeg élvezettel nézem a ledöbbent arcukat xD) Ja meg a másik izléses, szép kocsit bármiből lehet szinte csinálni, némi optikai tunningal.
2008. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!