Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR & Gilera Runner &...

Aprilia SR & Gilera Runner & Malaguti F12?

Figyelt kérdés

Egyszerű kérdés lenne ha...

2000-nél fiatalabb megbízható,150 E FT alatt,jó fogyasztás,és legalább 70km/h sebességű motort vennék.De nehezen találok.

Apriliából kevés van,Gilerából még kevesebb,viszont Malagutiból azért vannak.

Szerintetek melyiket válasszam?Miért?

Késöbb elszeretném adni legalább 100 FT-ért


2010. jan. 9. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Runnerből olyan állapotút nem biztos, hogy kapsz annyért, de azt viszont később is el tudod adni jó áron, mert tartja az értékét, és azon kívűl nagyon jó, megbízható motor. Nekem is az van, most vettem 185.000 ezerér, 2002-es, 90-et megy, igaz vannak esztétikai hibái. Az SR is jó motor valamivel olcsóbb mint a Runner, mert sok van belőle és valamivel az alkatrész is olcsóbb hozzá, de ha azt veszel mindenképpen csak minarelli blokkosat. Szerintem az f12 a legegyszerűbb a 3 közül, nem is drága, kis szervízigényű, olcsó és ez is minarelli blokkos. De pl. ha a runneren elmegy a vízpumpa, nem úszod meg 20 ezer alatt, mert benn van a blokkban, de az Sr-nél és az f12-nél pár ezerből megvan. És az sem utolsó szempont, hogy neked melyik tetszik jobban.

Sok sikert a vásárláshoz!


Bmanus

2010. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 200 Ft-ot adok érte.
2010. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
100 FT gyengébbek kedvéért 100 000 FT-ot akar jelenteni. :)
2010. jan. 9. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Malagutit felejtsd el ha van pénzed SR-re vagy runnerre.

Én SR-rel már mentem és nagyon jó motor csak arra figyelj hogy karbisat vegyél mert az megbízható.

2010. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Malaguti se rossz. Blokk ugyan az, fekvő minarelli. Vízhűtést kell megnézni, hogy jó-e. Többi szinte ugyan az.
2010. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis egy jó állapotban lévő Aprilia SR lett,1998-as. :) 115E-ért.
2010. febr. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!