Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Merci rugalmasabb a BMW...

A Merci rugalmasabb a BMW sportosabb?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt mint ha egy Gerard Depardieu filmben hallottam volna. :D

A klasszikus felállás az hogy a Merci elegánsabb, a BMW sportosabb, de nem minden esetben (pl. Mercedes SLK)

2014. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek olyan általánosítások, amik egy időszakban talán megállták a helyüket, az új modelleknél már ez nem igaz.
2014. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rugalmasab? Az mit jelent a te fogalmaid szerint?


Egyebkent a Mercedes komfortosabb, a BMW sportosabb altalaban veve, de az egyes tipusok kozott nagy elteresek lehetnek.

2014. júl. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez az állítás nem állja meg e helyét, már csak azért sem mert mindkét gyártónak van már vagy 20 modellje, különböző karosszériakivitelben, ezer féle felszereltséggel, és 30 féle motorral. Ha azonos kategóriájú, hasonló motorral szerelt modelleket hasonlítunk, akkor talán lehet ilyen megállípítást tenni, pl. egy e46 320i, az tényleg sportosabb, pörgősebb, több lóerős, mint egy C200-as merci. De az új dízelek szinte egy kaptafára mennek, nűansznyi különbségek vannak, a mercinek is van nagy szívó benzinmotorja, és ma már a BMw-nek is a legtöbb motorja feltöltött. Maga az autók stílusát tekintve inkább az érvényes még, hogy a BMW a spotosabb irány, a merci az elegánsabb komfortosabb.
2014. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A villamos sárga, a klottgatya meg kék.
2014. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elejen kezdeni kellene hogy a merci nem lusta ,nem mindegyik

W202 c180 20 eves autom az kicsit lomha volt az oke

W203 valtottam c200 amit nem mondanak lustannak az e 46 BMW kepest.

Pontositok :

W203 2000 evben keztek gyartani a mi a benzines Motor 18 fele van

Nekem is ebbol van egy c200 kompressoros es megy mint allat a 192 pacival 2295 kc3

Pontosan nem tudom de max 7 masodperc alatt szazon van

Nem mondanam lustanak azert ugyan en merci fuggo vagyok.

Bmw nem ismerem ugyan de a merci azert legalabb is az enyem sportos de Halali kenyelmes egyben.

Premium autok ezek ket kulombozo autok amit tejesen mast kinalnak tejesen mas embereket celoztak meg veluk.

2014. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!