Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek hogy ment a vezetés 30...

Jackson666 kérdése:

Nektek hogy ment a vezetés 30 óra vezetés után?

Figyelt kérdés
Én a 0 ról kezdtem eddig 30 órát vezettem le jól kezelem az autót szerintem ahoz képest hogy ennyit vezettem parkolások is mennek hibáim néha le szoktam fulladni körültekintésemen még javitani kell és jobban figyelnem a szabályokra .nektek milyen hibák voltak? és hogy ment a vezetés? azis irhat aki nem a nulláról indult de irjátokmoda hogy már vezetetek elötte.
2014. júl. 22. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Idén vizsgáztam én is, 32 órát vezettem. Kicsit bizonytalan voltam, hogy nem fog sikerülni, de összejött elsőre.

Az egyszeri lefulladás az 1 hibapont, de ha többször is előfordul azt nem szeretik.

A szabályok alatt nem tudom melyikeket érted, mert van amelyik figyelmen kívül hagyása azonnali bukást eredményez, de van ami csak hibapontot.


Amúgy előtte én is csak egyszer vezettem autót, de már régóta volt jogosítványom motorból.

2014. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már vezettem előtte, így az oktatóval csak két órát mentem, a többit csak aláírtam. A 30. óra kb. úgy 13 éves koromban lehetett, de akkor már szántottam egyedül.

:D

2014. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Napkiraly ***** válasza:
Hát annyira ment jól, hogy csoda hogy élek :D
2014. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!