Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokkal kisebb a kereslet a...

Sokkal kisebb a kereslet a klíma nélküli autókra?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy még manapság is nagy dolog ha klímás az autó. Úgy is hirdetik hogy nagybetűkkel ráírják hogy KLÍMÁS. Talán sokaknál ez a fő szempont? Klíma nélküli autót nehezebb eladni?
2014. júl. 17. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nehezebb eladni,csak sokat levon az értékéből.

Bár mondjuk aki manapság sötét színű autót vesz klíma nélkül,az sem 100-as...:-)

2014. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az aki a sötét színű klíma nélküli autóját télen használja?
2014. júl. 17. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem vennék klíma nélküli autót, nem kényelmi okokból legfőképp, hanem biztonsági okból. Nem mindegy hogy kint 40 fok, bent legalább ugyan ennyi, az agyad tompább, akárki akármit mond. De behűtesz, persze okosan, és az agyad sokkal élesebb, mi ez ha nem biztonsági rész az autónál? Ha már ABS meg ki tudja mi kötelező az új autókhoz, a klíma még mindig nem, 2014-ben még nem szériafelszereltség az összes újonnan forgalomba helyezett autón!! Na ezt rakd össze magadban
2014. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem rúg labdába a klíma, mert az összestől betaknyosodom, nem is használom. Teljesen mindegy, ha új autó ha a 10 éves kocsimról van szó.
2014. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyivel olcsóbb a klíma nélküli kocsi, veszel egy 50-es robogót, és rövid távokon azt használod. Azon nem lesz meleged, és még spórolsz is a benzinnel. Én legalábbis ezt csinálom már egy ideje. 30 fok felett valósággal áldás kocsi helyett robogón ülni a városban.
2014. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!