Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo vélemények?

Fiat Stilo vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen motorú, mennyit eszik, volt e gond vele?

Csak a két ajtós változatot venném, mert az tetszik.

Bármi érdekel amit csak tudtok mondani erről a kocsiról.



2014. júl. 14. 02:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem Bosch vezérműszíj van rajta, az most az UNIX-nál 15 386 ft, olajból Selenia WR Diesel 5W40-et használok, ez 6800 ft/2 liter. 9-10 000 km között cserélem.
2015. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
munkadíjat nem írtam, mert az változó. Nekem a sógorom ingyen csinálja meg a műhelyben ahol dolgozik.
2015. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik Volkswagen-nek kifujja az orrát egy stilo vagy abarth ? Johulye vagy akinek Ennyi esze van mint neked az inkabb ne üljön autoba ...erdekes szerelokent dolgozom es megis tobb a gagyi olasz autó mint bármi mas persze a japánok követik az olaszokat ..
2015. febr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nincs szerelő műhelyed mert akkor tudhatnád: 1 fiat 5 VW


[link]



és a német statisztikát még nem is másoltam be...

2015. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as, ha te valóban szerelő vagy, akkor tipikus példája vagy annak, amiért nem hordom Magyarországon szervízbe az autót, inkább autózok 300 km-ert és átviszem Ausztriába az autót. Idehaza sajnos az autószerelők nagyrésze kontár, okoskodó, megmagyarázó, "nem kell az bele" és "az utángyártott ugyan olyan jó mint a gyári" kifejezésekkel élő fullajtár. Persze vannak kivételek, de én a 90-es évek vége óta nem vittem idehaza autót szervízbe/szerelőhöz és nem is fogok. Az meg hogy az 1.9 JTD nem fújja ki akármelyik 1.9-es Volkswagen orrát, hát, ezzel elírtad magad, legalbbis előttem, egy biztosíték cserét nem bíznék rád apám, nemhogy autót.
2015. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve , hogy a Volkswagen évekig erőltette a pdtdi-t míg végül is 2007 környékén belátta, hogy tévúton járt és átvette a Fiat common rail rendszerét, amit a Fiat akkor már 10 éve 1997-től használt. Na ezért fújja ki az orrát a Fiat a VW-nek mert a VW használja a Fiat technológiát és nem fordítva.
2015. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!