Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Stilo vélemények?

Fiat Stilo vélemények?

Figyelt kérdés

Milyen motorú, mennyit eszik, volt e gond vele?

Csak a két ajtós változatot venném, mert az tetszik.

Bármi érdekel amit csak tudtok mondani erről a kocsiról.



2014. júl. 14. 02:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

2 ajtós nincs, 3 és 5 ajtós van...

de nekem is csak a 3 ajtós tetszik, pár hete ültem ilyen kocsiba nagyon jónak tűnik

6 sebességest vegyél...

2014. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

3 ajtós sokkal szebb.

1.4 vagy 1.6-os benzinmotorral vedd. Ha sokat mész vele városban akkor elég lehet az 1.2-es is, de minimálisan fog csak kevesebbet enni az 1.4-nél.

Mindhárom jó motor, kérdés, hogy mire van szükséged inkább. Teljesítményre, vagy alacsony fogyasztásra.

2014. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tipikus olasz, minden sztereotípiával... Én nem vennék, de ez magánvélemény.
2014. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ajtós van a 2.4-es motorral, nincs különösebb gond vele, néha írja hibának a légzsákot (ülésfoglaltság érzékelő) de ez típushiba....
2014. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3-as a szívemből szólt.
2014. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Olasz autó én nem vennék olaszt de mindenki a sajat karán tanul ...
2014. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem 1.9 JTD 116 lovas változat volt, újonnan vettem és 378 000 km-el adtam el. Az hülyeség hogy azért rossz mert olasz. Kíváncsi lennék hogy akik leszólják az olasz autókat, ők ültek e egyáltalán olasz kocsiban, vagy hogy milyen autójuk van. Haverom Iveco Daily-je a mai napig megy a másik ismerősöm meg aki Sprintert vett már egy Volkswagen Crafter-t nyűz azóta ami már szintén 2000 fordulat alatt halott és a második turbót fogyasztja 140 000 km után. Pedig mindketten 2006-ban vették az Iveco-t és a Sprinter-t is, meg 3 éve a Craftert mert a Sprinter végképp gajra ment.
2014. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem vennék olaszt mert olasz. Gondolom ezeknek az embereknek akkor nem kellene sem Ferrari sem Maserati sem Lamborghini sem Pagani Zonda.

Igen,valószínüleg nem értenek az olaszok az autógyártáshoz.De ha ők nem akkor kik akik értenek hozzá?

2014. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokan anélkül alkotnak véleményt egy olasz autóról, hogy egyáltalán ültek vagy mentek volna vele. Csupán terjesztik azt a hülyeségt amit hallottak a másiktól, én meg röhögök rajtuk ezerrel és a sok birka beáll a többi birka közé és vesz Volkswagent mert 10-ből 9-nek az van, holott egy Stilo vagy az Abarth kifujja az orrát akármelyik középkategóriás Volkswagennek.
2014. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 scrin válasza:
Nekem egy punto 2 esem van dizeles vannak hibái de minek nincs, de amúgy szeretem, de a Stiló érdekelne abba mennyibe kerül a vezérműszíj + olaj csere?
2015. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!