Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Punto II vagy Thalia?

Punto II vagy Thalia?

Figyelt kérdés

Ti melyiket vennétek benzinesből? Fogyasztásuk nagyjából egyforma, az áruk is hasonló. A Thália hátulja csúnya, viszont szériafelszereltség a szervó és az elektromos ablakemelő. Puntóból meg van olyan amiben se szervó, se elektromos ablakemelő. A punto szerintem szebb is.

Nektek mi a véleményetek?


2014. júl. 13. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Punto van, a Thalia tényleg nem valami szépség.. Mondjuk nagyobb autó. Kérdés, hogy mi a fontosabb neked?

A Fiatnál egyébként valamit elnézhettél, mert széria felszereltség volt a 2 fokozatú city servo, el. ablak elöl, de szerintem még a távirányítós kp-i zár is.

2014. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

A képen látható hogy az ablakot kézzel lehet feltekerni.


Nekem fontos hogy modern legyen az autó, ezért pl a 98-2000-es VW-k nem jönnek be mert a beltér dizájnja elavult.

Amit elvárok egy autótól hogy 4 v 5 ajtós legyen, szervóval, kp zárral. Az el. ablak hiányát még talán elnézem és a klíma se fontos.

2014. júl. 13. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez valami nagyon-nagyon alap változat lehet, mert még fordulatszám mérő sincs benn.

A 90%-ban van elektromos ablak.

2014. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy azt írod, modern autót szeretnél és linkelsz ilyen 15+ éves példányokat meg olyanokon szőrözöl, mint kurblis ablakelhúzás.

Nálam a modern autó ott kezdődik, hogy érintőképernyős-e a 7"-os színes központi kijelző, vagy még gombokkal nyomkodós...


Egyébként ha a magán véleményemet kérdezed a fenti kettő közül én a Thaliát választanám.

Az új Thalia szerintem kimondottan pofás autó. Nemrég láttam egyet egy áruház parkolójában. Jól meg is néztem.

De gondolom te még a régi formára gondolsz. Nos, az tényleg nem a legszebb. Viszont praktikus és van nála sokkal csúnyább autó is.

2014. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért csak jobban néz ki egy Punto II meg egy Thalia mint Egy Astra F vagy Corsa B.

Astrát meg Corsát is lehet fél millióért venni de azokat a 90-es évek végén adták ki és még 1998-2000ben is árulták őket azzal a kasznival.

A Punto II 1999es kiadású, a Thalia meg 1998 és ránézésre is fiatalabb kocsinak néznek ki.

Így értem azt hogy modern.

2014. aug. 10. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!