Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera h@k 50es cross motornal...

Gilera h@k 50es cross motornal mire lehet szamitani?

Figyelt kérdés
Most vettem egy gilera h@k cross motort. Ez az elso valtos motorom es arra lennek kivancsi hogy valoban olyan hamar megkopnak ezek a motorok es ha igen akkor is ha kimeljuk oket? Meg nem probaltam ki mert ezt azt rendbe kell tenni rajta. Akiknek van ilyen vagy ehez hasonlo motorjuk azoktol varok jo tanacsokat

2014. júl. 11. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Endurod van nem cross motorod.
2014. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Mire szamitsak? Mint mondtam ez az elso valtos motorom. Tenleg olyan hamar kopnak az alkatreszek? Es akkor is ha kimelelm? Nekem csak barangolasra kellene! 30-50km/h nal nem mennek tobbet igyse ugyse
2014. júl. 11. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Kozben utanna neztem az enduro es a cross motorok kozotti kulombsegeknek es oszinten szegyelem hogy ennyire egylapra tettem oket! Sajnalom de eddig nem tudtam hogy ez ket kulon motorfajta
2014. júl. 11. 15:15
 4/5 Levente1999 válasza:
ha terepen ésszel használod azt egy darabig bírja
2014. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy dugattyúnak olyan 20-25ezer km-et kell kibírnia. Kizárólag jó minőségű full szintetikus olajjal használd. Nem kell kifejezetten kímélni, csak nem kell gyilkolni. Nyugodtan viheted terepre is hiszen erre van kitalálva. Ne hajtsd sokáig végsebességen, tapasztald ki mi a kényelmes utazó sebessége adott fordulatszámon és azzal használd.
2014. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!