Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros öltözéket...

Milyen motoros öltözéket ajánlanátok egy Jawa 350/638 Twin Sport motorhoz?

Figyelt kérdés
Friss motoros vagyok, eddig csak Simsonoztam azt Rá kaptam a motorozás ízére, és idén le is szeretném tenni A2-ből a jogosítványt és érdekelne, hogy a fent említett motorhkz ami megy a stílusához milyen ruhát(protektoros) ajánlanátok. Illetve mennyibe kerülne az egész. Főként túrázás okhoz használnám meg kb 50-60 km-es utakhoz. És ha lehetne az egész ne nagyon legyen drágább 100ezer Forintnál. A normális válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 11. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Sima farmerbadrág az kb 10ezer forint. Sima Bőrdzseki 80ezer forint. Plusz bőrcipő 10ezer forint.
2014. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz, de attól még várok ajánlásokat.
2014. júl. 11. 10:48
 3/5 anonim válasza:
protektoros bőrkabátot mindenféleképpen ha másnem használtan, fermer szerintem is jó de térdvédő és egyébb védőfeleszerelés nemárt és egy jó sisak és kesztyű.mert ha esel akkor jó ha véd valami
2014. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó bukósisak (70e)

Protektoros bőrkesztyű, ami csuklót is védi (20-25e)

Protektoros kabát. Ebből van retró stílusú is, ha arra vágysz. 40e körül.

Gerincvédő (30e)

Kemény bőrcsizma (35e)

Motoros farmer. Ez úgy néz ki, mint sima farmer, de azzal ellentétben, meg is véd (30e). Ezekben van térdvédő is. Ha sima farmert akarsz, akkor még kell térdvédő (25e).


Helyedben nem ragaszkodnék a stílushoz, arra gondolj inkább miben szeretnél lenni, ha elesel.

2014. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó dolog a ruha de pont a szabad érzést veszi el így beöltözve már semmit nem fogsz érezni a menetszélből. De 100eft pont nem elég semmire nekem a cucc: 60-70 sisak 80eft kabát, 60 nadrág, 25 kesztyű, 50 csizma, inkább 250-300eft amiből már lehet normális ruhát venni
2014. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!