Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudok venni használt...

Honnan tudok venni használt vonóhorgot?

Figyelt kérdés
Egy Ford Transit 2004-es évjárattal,100 lóerős és 3 személyes félmagas

2014. júl. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Bontó? Apróhírdetés? / jófogás, olx/
2014. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már az összes oldalt néztem de semmi
2014. júl. 10. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz találni, mert ha hivatalosan akarod felszerelni, akkor azt nem otthon hegeszted fel ívvel aztán jólvan az úgy, hanem műhelyben csináltatod, újraműszakiztatod az autót, kell a vonóhorog papírja stb.

De ha sufnizni szeretnél: autóbontók, méhtelep, a többit meg a fantáziádra bízom.

Nekem volt itthon egy, meg egy műszaki nélküli autóm a hegyre járáshoz, arra rá mertem tetetni egy hegesztővel, tart is rendesen. De közútra ilyet ne!

2014. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az autónak a müszakiáig még 1hó. van és addig szereltetnem fel a szerelövel.Tehat nekem hivatalosan kell.A regi autóra is igy volt téve.Nem akarom azt hogy ha a rendor megállít akkor baj legyen..
2014. júl. 10. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
használtan nem igen fogsz kapni hozzá papírt, ergo le sem műszakizhat.
2014. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!