Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravo-m van. Hideg...

Fiat Bravo-m van. Hideg motornál nincs semmi baja, de 2-3 km után, ha bemelegszik a motor, egyesbe és tolatásnál rángat. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Laikus vagyok , de úgy érzem, hogy mintha melegedéssel lenne összefüggésbe, mert elindulásnál, mikor reggel beülök, még nincs semmi baja.Nem tudom, hogy a motor melegedése, vagy maga a kuplung, váltó melegedésével van összefüggésbe. Nagy nyomaték kell és ha nagy gázzal indulok nem jelentkezik a probléma. De ha csak normális gázzal, rángat.

2014. júl. 9. 15:19
 1/1 anonim válasza:
Nekem Stilo-val volt hasonlo. Az olajat nem eszi? Nézd meg hideg motornál (álljon egy éjszakát), hogy beindításkor jön-e a kipufogón kék füst. Ha igen, akkor lehet szétszedni a motort, és kicserélni a tömítéseket. Ettől sem kell félni, nekem anyaggal munkával együtt kb 60-70e volt. Azóta hibátlan.
2014. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!