Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hidraulikus kuplungú (tehát...

A hidraulikus kuplungú (tehát nem bovdenes, remélem nem írok nagy hülyeséget) autóban pl 1.9tdi passat, van köze (? ). Többi lent.

Figyelt kérdés

Vettem egy kocsit,fent fog a kuplung.Ezt le is alkudtam a vételnél(így volt 500e).Ez mindenképp kuplung javítás,vagy annak van köze hozzá hogy mennyi olaj van a váltóban?Jól gondolom hogy nincs?csak a "kiemelésben" van annyi különbség ,hogy itt hidraulika a régebbi autóknál meg bovden?Nem értek hozzá(Csak ha oltári nagy baromságokat írtam)

válaszokat előre is köszi!



#váltó #kuplung #Passat #fent hidraulika
2014. júl. 9. 01:11
 1/3 kata kata ***** válasza:
Semmi köze sincs a váltóhoz.Külön olajtartálya van a felső munkahengernél találod meg.Utána van még egy munkahenger a váltónál, kinyomóvillánál.Kicsit kopott a kuplungtárcsád ezért fog annyira fent.Ha elkezd csúszni akkor csere.
2014. júl. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a hozzáértő válasz!Amikor másodikba teszem a kuplungolásnál hallatszik egy kis csattanás(nem mindig csak néha,de csak a másodiknál)ez miért van?kinyomócsapágy?
2014. júl. 9. 09:10
 3/3 kata kata ***** válasza:
A kinyomócsapágy minden váltási fokozatban adna ki hangot.Lehet,hogy a szerkezettől vagy a váltóból jön ez a kattanás.így nemigazán lehet megmondani a távolból.
2014. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!