Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia af1 125-ös motort...

Negroli kérdése:

Aprilia af1 125-ös motort vettem. Milyen olajat javasolnátok benzin keveréséhez? Ami jó magas fordulaton.

Figyelt kérdés
Itt egy-két helyen a CASTROL POWER 1 RACING 2T írják.

#motor #Aprilia #motorozás #Aprilia af1 125 #2 ütemü olaj #Aprilia olaj
2014. júl. 8. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A castrol, amit írsz teljesen jó, vagy repsol moto competicion 2t.
2014. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Motul is jó, eddig 3 motorom volt, amiböl egy kétütemü volt, + egy szintén kétütemü versenygokart. Mindbe Motult használtam/használok, teljesen meg vagyok vele elégedve. még az illata is jó :)
2014. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok ami jó, is és nem brutális drága :)Tehát itt nem 5000ft.
2014. júl. 8. 17:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Halottam még a Eni i-Ride Moto 2T amire azt mondják jó, és ennek 2000 körüli ára van. Szerintetek?
2014. júl. 8. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért javaslom a 4t motorokat a kérdezök nagy részének. Megveszitek az erös 2T-t, aztán meg sajnáljátok bele a jó olajat. Érthetö, ha nem futja rá, én is 2x meggondolom, mit veszek, de nem vennék 7,2 literes autót, mert hiába engedhetem meg magamnak, ahányszor benzinkutat látnék, sírnék. Szóval hajrá 2T -_- de tényleg, nincs velük semmi bajom, azon kívül, hogy túl drága a fenntartásuk. És nem csak fikázom a kérdezöt, már leírtam a véleményem (Motul). Az általad felsoroltakat nem használtam.
2014. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Eni (Agip) olajat használok. Egy RS 250-em van Rotax 257 blokkal, jelenleg olyan 14-15 liter körül eszik, és nem fáj a szívem amikor a benzinkútra kell bekanyarodni, mondjuk néha kicsit kellemetlen mikor autópályán megyünk a 4T-s srácokkal, és nekem 110-120 km-enként megkell állnom tankolni, egy Szatmárnémeti-Siófok oda-vissza az RS-el 140-145 liter 98-as Agip SuperPlus+olaj :D Sokat fogyaszt, drága motor, drága fenntartással, de erős és a 4T-sektől soha nem maradok le vele, imádom a 2T-t, ezért nem váltok 4T-re.
2014. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!