Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet olyat egy autónál, hogy...

Lustig kérdése:

Lehet olyat egy autónál, hogy tönkre megy a gyári automata váltó, és mikor kicserélik egy manuálisat tesznek be?

Figyelt kérdés
lehet h óriási baromságot kérdeztem

2014. júl. 8. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet,

de nekünk 4 automata váltós autó van a családban,és még soha nem ment tönkre egyikben sem a váltó,

2014. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
nem lehet.
2014. júl. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, csak nagy munka, én is csináltam már ilyet, igaz, egyszerű autó volt. De nem jellemző, automata váltó is javítható, ill van bontott, olcsóbb bármelyik megoldás mint manuálisra cserélni.
2014. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani, de minden bizonnyal olcsóbb és lényegesen egyszerűbb megjavítani azt az automatát ha tönkremegy...
2014. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet, csak kicsit sokba kerül.
2014. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 9. 01:27
 7/9 anonim ***** válasza:
olyan lusta a kocsid mint te,látom megtaláltátok eggymást!LEHET,csak megkérik az árát:)
2014. júl. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben?
2014. júl. 9. 01:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Szomszédom Fiestáját megcsinálták 40 rugóból. Igaz, bontott váltó került bele, de kifogástalanul műxik.
2014. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!