Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b jobb oldalán alul...

Nemtom105 kérdése:

Simson s51b jobb oldalán alul a blokk alján folyj az olaj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szimering csere.
2014. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uhhh ne már az nem jo téleg az lesz akkor a baja.az kicsit drága lesz de miért kell éppen már hozzá szmering?fejtsd ki kicsit jobban magad válaszoló
2014. júl. 7. 08:03
 3/7 anonim válasza:

Vedd le a deknit és nézd meg hogy a kisláckeréknél folyik-e

az olaj.Ha ott akkor szimeringes nem drága a szimering bele

kb. 200 ft.Ha nem ott akkor az olaj leeresztő csavar engedhet.

2014. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés megprobálom megnézni köszi a válaszokat:)
2014. júl. 7. 15:26
 5/7 A kérdező kommentje:

Nah meg néztam meg van egyik probláma a tudom hol foyik az olaj? Ahol van a berugó meg a váltó rész nah ott van egy szimering(az szerintem nem tömit)(jah és a tömités kicsit furca is volt mert mint ha ott is folyt volna az olaj de nem láttam) és ott folyik olaj (már ugy láttam le se szedtem denkit) jah és jobb oldalon pedig a blokk alján is folyik az olaj meg jobb oldalt ki is van törve egy kis darab a dekliből az nem tudom az mondom ott kell hogy legyen az a meg törés vagy nem nah de mind1 onnan meg le szedtem a deknit és láttam át folyni olajat


Azért nem áltam hozzá szerelni 1.nem tudom hogy kell le szedni az ijeket berugó váltó stb... 2.meg el viszem szerelönek aki ért is hozzá köszi válaszokat mé1 szer irjatok még..

2014. júl. 7. 20:10
 6/7 anonim válasza:

Jobban teszed ha el viszed szerelőhöz ő majd megcsinálja.

Jó motorozás és széles fasza utat.

2014. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem anyi hogy le szedtem az a deknit ahol van a tömités is de veszek rá holnap szerintem ha tudok(ja és rá rakom holnap visza rakom ugy ahogy van ) és ha továbbra is folyj az olaj akkor viszem szerelöhöz de ha evvel meg oldom problémát akkor minden jo lesz remélem az is lesz.és még 1 nem tudom hogy vegyek e Holnap bele Szimeringet(mert ahol van a váltó és a berugó ott van a szimering és csepeget"ink. folyjt az olaj" mind 1 köszi utolsó válaszoló ugy lesz :) ;)
2014. júl. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!