Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem unjátok, hogy a Suzuki...

Ti nem unjátok, hogy a Suzuki Swiftet sokan leszólják? Mert én igen. Poénkodjunk ezután a Ferrarin.

Figyelt kérdés

Például engem nagyon zavar, hogy elmegyek a zassszonnyal nagybevásárolni és nem fér be a cucc a Ferrarimba. A színválaszték is nagyjából kimerül a piros színben. És ha új gumi vásárlásra kerül a sor mindig arra gondolok, 4 gumi árából 4 Suzukit is vehettem volna inkább. Valamint ha a helyi hülyegyerek megkarcolja az ajtót kisebb agyvérzést kapok. Ha a Suzukit karcolná meg, semmi baj belerugok, hogy horpadt is legyen, ne csak karcos, otthon majd kicserélem kompletten az ajtót.

Ja és jól lehet sufnituningolni, egy vasalódeszka hátra pár ezer forint. Valaki csere? Ferrarit adok 10 Suzukiért.



2014. júl. 6. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Aludd ki magad.
2014. júl. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Én is unom hogy leszólják, de ez elég erőltetett, szar poén volt...
2014. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A színválaszték tényleg kimerül a pirosban. A jelenlegi modellhez 31 színből lehet választani, ebből csupán 6 a piros valamilyen árnyalata.
2014. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem swiftem van.....de Én se veszem "autó" számba:-)))

(a "kocsi" nálam 2L felett, de leginkább egy dzsip szinten kezdődik....vagy legalább olyanba, amibe KÉNYELMESEN elfér 5 ember meg 1 hét holmi. Persze mivel nincs 10-20 millióm egy márkásra, így lesz belőle egy Duster:-)))

A swift nem ez.....4 ember....ennyi....csomagokat már felejtsd el:-)))


De a szuszka önmagában???

Rohadt jó!! Elvisz A-ból B-be! Olcsó hozzá minden szinte!

Nekem ez a játszóterem.

Pár srác szerint Én megszégyenítem a SWIFTET:-)))

És pl. miattam is van rossz híre:-)))

[link]



NEM!! Bár ezeken Én mindig vinnyogva röhögök:-))

Azért van rossz híre, mert

1., tömegautó

2., olcsó (és ezt sokan nem szeretik)

3., állandóan a töréstesztekkel jönnek....de azt senki nem írja be és rohadt kíváncsi lennék egy statisztikára, hogy 2013-ban a romátört kocsik hány százaléka volt szuszka??!! Mert ugye azért durva létszámban vannak jelen az utakon.

4., mivel tömegautó - így sokan vezetnek. És sajnos olyanok is, akik vagy nem tudnak, vagy már nem tudnak..... Ezek fő jellemzői a főútvonalon 70-el való közlekedés, 2 perc alatt történő kanyarodás...egy kanyarodás vagy körforgalom előtt már 200m-rel fékezget....1%-os lejtőn fékezget....stb. Valahogy nagy nehezen megszerezték a jogsit, volt kis pénzük hát vettek egy szuszkát....és ezek kint közlekednek az utakon. És feltartják a sort, és mikor nagy nehezen megelőzöd akkor csak ennyit mondasz: Hülye suzukis....Na megint egy swiftes...

5., A legfontosabb!! mert a sok kis hülyegyerek szerint ez egy komoly, durva autó.....


Nézz körbe! Nem a 40 éves fogja neked tukmálni hogy ez milyen frankó kocsi...

És szintén nem a 40 éves fogja azt mondani hogy szar.



Pedig ez is megy.....nagyon megy:-))))

Nem gyorsul a kis 68 pacijával (nekem 1.3-as ugye)...

De ha fent vagy 90-nél ott már azért lehet közlekedni. Persze itt már a pénztárca nézelődik.....hiszen szép nyugiba biztos elmenne 5-5,5-el....de Én inkább kifizetek 6-6,5L-ert és akkor élvezem a vezetést.


A motorom is suzuki.....

nem véletlenül.....



De ha már leszólás???

Szinte bármelyik más kocsit, márkát le lehet szólni.

Mindennek van hibája, rossz oldala.

2014. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gondolom nem esik jò hogy leszòljâk de önmagáva egy megbìhatò autò ez ìgy is van.De mint autò elèggè kilòg a sorbòl.Fôleg a minõsègrõl van itt szò.De ezt csak az tudja akinek van egy prèmium autója ès van mihez hasonlítani a minõsèget. Tapasztald meg ès ràjössz.
2014. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem semmi bajom vele, amíg nem nekem kell vezetni. A nejem viszont emberszámba se veszi, akinek az van. Többször kérdeztem ennek okáról, de nem tudott épkézláb magyarázattal szolgálni. Utálja és kész!
2014. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovacsgabor1 ***** válasza:
Erőltetett poén, de igaz... Nem értem miért szólják le ezt az autót... Swift tulajdonos vagyok, és úgy érzem, nagyon jó választás volt. Csak nem értem, miért próbálnak sokszor letolni az útról, vagy megelőzni, mert én egy Suzukival vagyok... De hát... ilyen a magyar mentalitás, ezért nem is élek itt...
2014. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!