Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Matiz 0.8 S jó autó?

Daewoo Matiz 0.8 S jó autó?

Figyelt kérdés
Akarok venni használtan egy ilyen kocsit,elég olcsó,meg tetszik is,megéri?
2014. júl. 2. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Városba szaladgálni jó, városon kívülre kevés. Az a fő gond vele, hogy hiába kicsi a motor benne, enni 6l körül eszik. Ezt egy 1.4-es kocsival is lehet produkálni.
2014. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak itt kéne szaladgálni a városba,meg max ilyen 40-50 km-es körzetbe,meg talán 1x-2x Pestre felruccanni.
2014. júl. 2. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát anyámnak 1.0-ás van, de egy szintén 1.0-ás régi Swifthez képest sz@r.

Ugyan annyit eszik(ha nem többet), cserébe rosszabbul megy és sokkal kisebb (és még a karosszériája is gyengébb) és kanyarban is sokkal instabilabb.

Én a 185cm magasságommal elől ülve ha kinyújtózkodok kirúgom az első lámpát, hátul ülve meg kifejelem a hátsó szélvédőt.


Vezettem már párszor. Elég idegesítő amikor váráson kívül 80-nál már keresem a következő sebességi fokozatot, amikor rájövök hogy már rég 5-ösba van. És ez még csak nem is 800ccm hanem 1000.

Szóval szerintem van ennél sokkal jobb választás is.


(bár előnye hogy parkolni könnyű vele, meg kerékcserénél egy erősebb ember megemeli :D)

2014. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked szerintem inkább egy szívó 1.3-1.4 benzines kocsi való.
2014. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy Suzuki vagy Peugeot 206?
2014. júl. 3. 01:20
 6/6 Boros Attila Karoly ***** válasza:
Ez nem auto... Nem tudok előnyt mondani róla mert nincs
2014. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!