Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ennek a matricának a neve?...

Mi ennek a matricának a neve? Trafi elől is kitakarja a rendszámot, vagy csak a telefonnál működik?

Figyelt kérdés

Az alábbi orosz videón lévő módszer neve érdekelne:


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=obi-..



2014. jún. 30. 07:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, aki pontosan ezt csinálja. Mindig annyival megy pályán vagy főúton amennyivel szeretne, és ha jön egy bírság, azt szó nélkül kifizeti.

Hiszen igaza van a hatóságnak, ő ismerte a szabályt mégis megszegte, jogosnak tartja a büntetést, és eszében sincs közönséges csalóvá válni - amire te készülsz.

2014. júl. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Aki pedig felháborodva ellenzi ezeket a módszereket, azoknak szívből kívánom, hogy amikor sietni kell valami miatt akkor mérjék be és fizessen, ha lehet akkor jó sokat. Nem rosszindulatból, de akinek ilyen az életfelfogása az élje így az életét....."


Nem tudom... én lassan 15 éve vezetek, mostanában főleg autópályán. De még sose siettem annyira hogy a 130-140-es tempó ne lett volna elég. Nem tudom elképzelni mi lehetne olyan életbe vágó, ami miatt 200-zal kéne nyomnom. Ennek ellenére naponta látok autósokat nem is egyet, akiknek ennyire sürgős dolguk van. (Akik pedig ennyire sietnek érdekes módon általában valami nagy köbcentis felsőbb kategóriás autóban ülnek.)

De ha tényleg olyan élet-halál kérdésről lenne szó, engem az a 30 ezres csekk érdekelne a legkevésbé, hidd el! És pláne nem trükköznék így semmivel, előre erre spekulálva.

Gondolom akkor a piros lámpán is simán átmész arra hivatkozva hogy sürgős dolgod van, nem érsz rá várni.


Kicsit gondolj bele, hogy a jogszabályokat, így a sebességhatárokat sem a saját szívatásunkra találták ki!

Az hogy sietsz, az pedig nem mentesít a törvény betartásától.

Ezzel az erővel, ha pénzre van szükséged, kirabolsz egy bankot? A bíróságon meg majd azzal védekezel, hogy nem a saját szórakozásodból raboltad ki, hanem azért mert kellett neked pár millió, így nem is bűn amit csináltál, teljesen ártatlan vagy és nem is érted mit szívóznak ezen?


Szerintem meg ez az érdekes életfelfogás.

2014. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!