Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ennek a matricának a neve?...

Mi ennek a matricának a neve? Trafi elől is kitakarja a rendszámot, vagy csak a telefonnál működik?

Figyelt kérdés

Az alábbi orosz videón lévő módszer neve érdekelne:


https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=obi-..



2014. jún. 30. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne, ha betartanád a sebességhatárokat?
2014. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha manipulálsz a hatósági jelzésekkel, azért sokkal jobban megütheted a bokádat, az már nem csak egy vacak gyorshajtás...
2014. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Sokszor látok olyat, hogy áll az út szélén a tarfipax, utána meg 1-2 km múlva állítják meg a gyorshajtókat.

Szerintem ha ilyen matricát lát rajtad a trafipaxos, tuti odaszól a kollégájának hogy szedjen ki. Akkor nem lennék a helyedben.

2014. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nekem is kéne,zseniális cucc!! Mehetnék pályán ingyen matrica nélkül pl. Hol lehet kapni? A legtöbb helyen az van a trafinál hogy bemérnek ,fényképeznek és nem nézegetik a felvételt, hanem majd a központban kiértékelik. Akkor meg már késő. És már elég kevés helyen van megállító rendőr a trafi után. Elenyésző,én már nem találkoztam velük vagy 2 éve.
2014. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hm, és szerinted zseniális dolog igénybe venni egy szolgáltatást, és nem fizetni érte? Gratulálok... Bezzeg ha te üzemeltetnéd az autópályát, akkor rögtön nem tetszene ennyire a dolog, ugye?
2014. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"És már elég kevés helyen van megállító rendőr a trafi után. Elenyésző,én már nem találkoztam velük vagy 2 éve."


Én meg pont múlt vasárnap este láttam ilyet. Ráadásul autópályán az M6-oson a mohácsi kanyar előtt mértek a 80-as táblánál, a kanyar után meg ott állt a másik kocsi. Le is kapcsolták a 80-as korlátozásnál minimum 160-nal mellettem elszáguldó Audist.

Jót mosolyogtam is magamban az eseten. :)

2014. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy falevelet 'akasztottam' be a rendszám és a tartó közé, eltakarja az első két betőt. Olyan mintha véletlen odaragadt volna :D
2014. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, igen az. A mi adónkból épült ,már egyszer megfizettük ,és ráadásul aranyárban ,minden európai országnál drágábban ,feketemunkásokkal ,sokadik alvállalkozó által ,mert a politikusok és érdekköreik szépen ellopták a milliárdokat. Ja tudom, ez nem számít mert csak kicsiben bűn a lopás, milliárdot lopni az dícséretes..Ezért nekem egyfajta törlesztés a "törvények" kijátszása,én így küzdök ellene, mert mégis hogy lehetne másképpen, menjek el a rendőrségre és jelentsem fel a a legnagyobb maffiát, a kormányt ? :D
2014. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez valószínű valami erős fényre(vakú) sötétedő fólia...

csak az oroszoknál van haszna ahol a régi fénykép csináló trafi van, a radar ellen semmire se jó...

+ ha lekapnak csücsülsz majd pár évet...

2014. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a HASZNOS válaszokat. Aki pedig felháborodva ellenzi ezeket a módszereket, azoknak szívből kívánom, hogy amikor sietni kell valami miatt akkor mérjék be és fizessen, ha lehet akkor jó sokat. Nem rosszindulatból, de akinek ilyen az életfelfogása az élje így az életét.....
2014. júl. 1. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!