Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autókereskedésben...

Wolferl kérdése:

Ti melyik autókereskedésben vennétek autót Budapesten?

Figyelt kérdés
A Fővárosi Autópiacra érdemes kimenni szombaton, ott kereskedők és tulajdonosok is árusítanak autót? Mekkora a választék? Mielőtt valaki lebeszélne a kereskedőkről, ismerem a buktatókat, engem kifejezetten az érdekelne, hogy ha valaki kereskedésben vásárol, hová érdemes elmenni...

#autó #kocsi #autókereskedés #Fővárosi Autópiac
2014. jún. 27. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
m3autópark..videót is csinál a kocsijaikról..és nem ver át..
2014. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néha körülnézek ott, mind használtautó kereskedő. A márkakereskedéseknek vannak használtautó programjaik, mint a Volvo selekt. Ugyanez megvan a többi márkánál is. Nálam első helyen van az hogy egyenesen a tulajtól veszek, ha nem találok így autót akkor a már említett márkakereskedős használtautó programok jönnek szóba. Van még a Weltauto, meg néhány nem murvás kereskedő. Vácon van pl az Er car, az ilyen. Ezek mind kicsit drágábbak mint az egyszerű murvás kereskedők, de jobb autóik is vannak.
2014. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bárhol, csak az ár számít
2014. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 VarMa ***** válasza:

Vacon az ER auto-t tudom ajanlani, korrektek, az autoval sem *asztak at. En nem csaladotam bennuk azt kaptam amit vartam es nem mondanam hogy az atlagnal dragabbak...


sokan lehuzzak de szerintem szinten nagyon korrekt brigad a Csonti Car is en toluk 1 autot es motort vettem, illetve kesobb egy autot adtam el nekik.

maximalisan korrekt hozzaallas es nagyon dekorativ ugyintezo holgyek :-D

2014. jún. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dunaújváros, M6 autó vagy mi a neve, nagyon korrekt, és jó autókat árul.

Alkudni nem nagyon lehet, mert olyan a felhozatal. De ezen kívül nagyon oké a hely

2014. jún. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. jún. 29. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Csonti-Car a Legjobb Ár
2014. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
viszont "A Kedvenc" kereskedésében nem vennék autót.
2014. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omgfiú válasza:
Én a SÉRAutó-tól. Keress rá facebookon :)
2014. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, végül a Fővárosi Autópiac nyert.
2014. nov. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!