Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten melyik autós...

Budapesten melyik autós iskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sokat keresgélés után, még több kérdés vetődött fel bennem.

Sokan a nagy sulikat ajánlják pl csigavér, de ezt a sulit amennyien szeretik, legalább annyian utálják, illetve le akarnak beszélni róla.

A kisebb sulik előnyei és hátrányait nem kell taglaljam, miszerint drágább, mint a "nagyok" de annyival többet is foglalkoznak veled.

Kérlek írjatok véleményt,hogy mit gondoltok.

pár sulit említek, ami első ránézésre jónak tűnnek: Alapi autóiskola; Delfinjogsi; Nascarjogsi; Bécsei autóiskola; Ati-autósiskola, és a csigavér.

ui. Diák vagyok, és saját keresetből szeretném megkapni a jogsit, szóval az ár amiért hozzá jutok, elég döntő szerepet játszik.

Már elég sokat vezettem, és nem vagyok két bal kezes,a nyerészkedést el szeretném kerülni, és egy olyan suliba menni, ahol nem rajtam akarnak meggazdagodni.



2014. máj. 25. 16:07
 1/2 anonim válasza:
Teljesen mindegy,nézd ki a legolcsóbbat ha tudsz közlekedni /nem vezetni/és ismered a szabályokat,csak tőled függ hogy mennyi idő alatt végzed el.Az írásbeli és szóbeli után egy héten belül már vezettem,és 2 órát mentem csak összesen,és már küldtek is gyakorlati vizsgára.Természetesen a szabott óradíjakat ki kellett végig fizetni hiába nem voltam több gyakorlaton.
2014. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Becsei autósiskola, a XIII. kerületben! Az iskolavezetője Becsei Sándor nagyon korrekt, kedves és türelmes ember, jó szívvel ajánlom Őt!
2014. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!