Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Brera 2.2 JTS vélemények?

Alfa Brera 2.2 JTS vélemények?

Figyelt kérdés
Nem túl flegma, fellengzős autó?
2014. jún. 27. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mitől lesz egy autó flegma vagy fellengzős, de hogy az egyik legszebb autó, amit manapság az utakon látni, az biztos.
2014. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az igazi viszont V6-ossal lenne, mert az mozgatja a stílusához méltóan.
2014. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű autó, szerintem megéri az árát használtan 3 milláért vennék én is. Az a baj hogy dögnehéz, a 2.2 JTS az elég halovány bele, ha forgatod még úgy ahogy a 185 lóerő viszi, de alacsony normál használatban elég döglött mindenhol ezt találod ha utánanézel. 3.2 V6 a jó már csak a hangja miatt is de az nagyon sokat eszik főleg hogy ha jól emléxem az mind összkerekes. A legértelmesebb választás a 2.4 JTD, bár nekem még mindig idegen ilyen autóba a dízel, pedig az 5 hengeres és nagyon szépen szól de akkor is. Végülis ha csak a szépsége számít, akkor jó a 2.2. JTS is meg nem olyan rossz az azért, de az sem fogyaszt keveset ahhoz képest ahogy megy...
2014. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg győzze az ember javítani... ezt is érdemes megemlíteni. Ez se mentes a szokásos Alfa betegségektől... nem a semmiért látni belőle olyan keveset, nem az ára és a fogyasztása miatt.
2014. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, te ezt miből állapítottad meg? Azért látsz keveset, mert Magyarország nem az az ország ahol a parasztnak van lóvé Alfát venni, előbb veszik meg a 20 éves Mercit vagy az ütött-kopott ócska BMW-t mert az a menő... Ez a generáció az Alfákból már mentes az előző szériák betegségeitól, ugyan úgy ahgy a 159-es is, nekem 159-esem van, szalonból vettem és 118 500 km van benne, olajcserén kívül másra nem költöttem.
2014. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!