Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rángat, mintha kérné a magasab...

Rángat, mintha kérné a magasabb fokozatot, de van, hogy le is fullad. Mitől?

Figyelt kérdés

Azt csinálja az autóm (2000-es Renault safrane 2.5-ös benzines) Hogy kigyullad a műszerfalon egy narancssárga négyzet, benne egy EKG jellel :)

Ekkor rángat az autó, jó fokozatban is úgy csinál gyorsításnál, mintha mondjuk vissza kéne váltani. Ez egy hete megy, még nem vittem szerelőhöz. Ma viszont azt játszotta, hogy reggel beültem, beindítom, már ég a lámpa, és nem tartja meg az alapjáratot, egyszerűen leáll. Gázra sem reagál.

Sarut levettem, vártam 1-2 percet, visszaraktam, és újra működött...


Valami ötlet?

Viszem szervízbe, csak nem akarom, hogy átb@sszanak...


2010. jan. 4. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen alacsonyabb fokozatot akartam írni a kérdésben... mindegy :)
2010. jan. 4. 12:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez az ami rengeteg dolog miatt lehet, jeladók, lambdaszonda, katalizátor,alapjárati szelep, stb..
2010. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zseniális :) Köszi :)
2010. jan. 4. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
gyertyacsere
2010. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is gyertyára tippelek
2010. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap rápróbálok a gyertyákra!
2010. jan. 4. 22:31
 7/8 anonim válasza:
Sikerült?
2010. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na hát elmondanám, hogy két napja leadtam a verdát... Azóta felhívtak 3-szor, hogy nekik nem csinál semmit, a diagnosztika sem írt semmit... Pedig még a szervízbe is úgy vittem, hogy reggel leállt, saru le, saru vissza, és mentem... Tegnap délután mondtam, hogy várjanak reggelig, és majd ma reggel tuti csinálja.. hát nem... De mondtam, addig nem hozom el amíg nem csinálja, és meg nem oldják :)
2010. jan. 8. 02:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!