Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 99-es piaggio Typhoon fullad...

99-es piaggio Typhoon fullad -megy - fullad - megy . (többi lent) mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
99-es Piaggio Typhoonom eggyszer fullad egyszer megy. Ugy kezdodott hogy benzint öntöttem bele otthon és mivel nem talaltam a szűrőm a tőlcsérhez így anelkül szárazon tankoltam . Nos ezutan 500 -600 métert mentem. Ott leállitotam és mikor indulbi akartam a megszokott önindítós pöcc röff helyett 3-4 et rugnom kellet . Maj ezutan 1 kmes hosszu szakaszon a megszokott 60km/h -s vegsebesseg helyett 75-80 km/h -ig gyorsultam majd a szakasz vege utan fulladni kezdett csutka gázra . Azóta minimalis gázon megy majd gyorsulni próbálok adom a gázt és akkor lefullad . 20-30km/h lett a vege . Érdekesseg hogy ha csutka gazon tartottam 20-30km/h-nal akkr fullad de neha neha el el kapja lehet hallani de utanna vissza fullad . Ez ügybem kernek segítseget mi lehet a problema ? Mit nézzek át ?
2014. jún. 18. 10:52
 1/9 kata kata ***** válasza:
A karburátort,takarítsd ki ,és a gyertyát tisztítsd meg ha kell cseréld ki.
2014. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kata kata ***** válasza:
Ja ,és a benzincsap szűrőjét is tisztítsd ki.
2014. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Karburátort tisztítsd ki, a benzincsapnak az ülepítőjét is, és a benzincsap és a karburátor közé tegyél üzemanyag szűrőt, ezzel megúszod a legközelebbi karburátor tisztítást. ( [link] ) Ilyenre gondolok, 200-300 FT-os tétel
2014. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítseget vettem is új gyertyát és szűrőt , és neki állok kitakaritani a karbulatort . Remelem sikerul ha nem lenne jo akkor meg irok .
2014. jún. 18. 15:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat megsem lett jobb ugyan úgy fullad valami mas lehetőség ?
2014. jún. 18. 18:00
 6/9 kata kata ***** válasza:
Vedd ki a szívatót és így ellenőrizd le.Közben figyeld,hogy melegszik e a tetejénél! https://www.youtube.com/watch?v=O2qRVOkfdaY&feature=youtu.be
2014. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kata kata ***** válasza:
Persze csak ha automata!
2014. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen automata. De most akkor vegyem ki és mit csináljak vele ? Indítsam a motort ?
2014. jún. 18. 19:03
 9/9 kata kata ***** válasza:
Csináld azt amit a videón látsz.Kösd rá a szívatódat a motor akkumulátorára .Mindegy milyen polaritással!Tegyél mellé egy mérőszalagot úgy jobban észrevenni azt a pár mm-er mozgást.A kezeddel meg fogd a tetejét,hogy érezd a melegedést! Ha nem melegszik és nem mozdul kifelé akkor kuka.Állandóan nyitva azaz szívatóval megy a motor.
2014. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!