Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok 50cc-s sport motrokat?

Mondanátok 50cc-s sport motrokat?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges, leírnátok mennyire megbízható.

2014. jún. 16. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

aprilia rs 50, derbi gpr50, yamaha tzr50 ezek egész jók

nekem apriliam van, 2005évj, egy kis tuningal elég jól megy, a fogyasztása se vészes, és így is megbízható, nekem bejött. ez előtt simsonoztam, úgyhogy az alkatrész árak ahhoz képest picit magasabbak, de hát ez ilyen ez a motorozás

2014. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Még valami esetleg? Aprilia rs 50 et probáltam, nagyon jó gép, egyedül a rövid sebesség nem jött ve. Nincs vele elektronikai probléma? Pl gyertya, önindító stb. Persze simson sokkal olcsóbb. Ha raksz bele nagyobb hengert, abból is ki lehet hozni egy jó kis motort. A tiédet hogy tuningoltad? :)
2014. jún. 16. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Rieju RS 2 Matrix?
2014. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mennyire ismered megbízható? Tudom persze csodát ne várjak egy 50 estől, de még is :D
2014. jún. 16. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok megint


nekem egy nagyobb köbcentis henger van rajta (80cc) 19-es karbival (a gyári 12-es helyett), és egy sportkipufogó, + 2foggal nagyobb lánckerék elöl, így picivel hosszabbak a sebességek

2014. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Gondolom akkor a 100km/h t viszi simán. Saját magad tuningoltad? És még annyit, hogy kb mennyiből jöttél ki, mert tudjuk az aprilia ra drága az alkatrész
2014. jún. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!