Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek szerintetek?

Milyen autót vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Most egy 1.6 benzines 99-es F astrám van és ezt szeretném lecserélni egy legalább 1.8-as benzines kombi autóra. A lényeg hogy trélert tudjak vele húzni mivel versenyzem és az Opel sajnos nem bírja a trélert. Vagyis bírja csak én nem akarom kínozni. 2002--esnél nem szeretnék régebbit, kombi vagy ha szép a sedan akkor az legyen, mindenképp benzines legyen mert nem használom hosszú távokra csak havi 1-2 alkalommal és napi kb 8-10km-t és mindenképp 100Le felett legyen mert a trélert bírnia kell :) árban meg kb 1M Ft+ átíratás Eddig gondoltam:

BMW e46

Audi A4

Ford focus

Ford mondeo

Opel vectra

Vw passat

Vw golf 4 kombi

Vagy miket milyen motorral ajánlotok? Linkeket is szívesen fogadok!


2014. jún. 15. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Erre a célra valami nagy hátsókerekes dögöt kell venni. Pl. Opel Omega 2.5, 3.2 V6 vagy ilyesmi.
2014. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 millióból nem kapsz rendes E46-ost, A4-est is nehezen ha erősebb motor kell.

Ha trélerezni akarsz akkor megfontolandó a dízel a nagyobb nyomaték miatt.

Focus és Golf nem egy trélerező autó.

De a Mondeo, Vectra, Passat jók lehetnek, csak ne alapmotorral vedd.

2014. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

E46-ból az 1 milliós még az eléggé hulladék kategória, annyiért a jobb E36-osok mennek.

A4-ből melyik évjárat? Egy korábbiból minden további nélkül lehet találni ezért a pénzért elfogadhatót, de inkább A6 kategóriájában keresgélnék.

Ford Focus... Inkább a Mondeo, vagy a Vectra, de ezekből is csak régebbit fog sikerülni találni normális állapotban. VW-ből szintúgy. Golf4 helyett eleve Passat-ot kéne nézegetni.


A SUV-ok közt kellene keresgélni, egy erősebb benzinmotorral 120 le-tól fölfelé. Land Rover Freelander-t vennék, vagy Honda CR-V-t, ezekből van is választék, igaz majdnem a kínálat alja.

2014. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jöhetnek még :)

A trélerezés alatt azt kell érteni hogy egy 3 ajtós régi kikönnyített Swiftet kell húzni 1 tengelyes tréleren. Tehát nincs az egész 1 tonna.

2014. jún. 15. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem hogy minek neked másik autó trélerezni. Legfeljebb gyakrabban cserélsz kuplungot esetleg váltót az Astrán, még mindig olcsóbb, mint még egy autó költségeit bevállalni.
2014. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5, lecserélni akarja nem venni mellé egy másikat.
2014. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor minek cseréli le? A cserének is van ablakon kidobott pénz része.
2014. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha trélerezel, akkor egyértelműen dízel.


Végignéztem a listádat. Nem tudom, hogy esetleg valahol hallottál-e már róla, vagy mondtak-e neked valaha ilyet, hogy nem csak német autó létezik a világon.

2014. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!