Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mennyiért tankoltok? 3....

Ti mennyiért tankoltok? 3. 000ftért tankolni elég ciki?

Figyelt kérdés

Én általában 5-6-8-10 ezerért szoktam, de most sajnos úgy jött össze hogy nincs pénz.



CIKI 3.000ftért tankolni??


2014. jún. 13. 15:09
1 2 3
 11/22 Beviz Elek ***** válasza:
100%

ciki nem ciki.. elöfordul hogy ennyi marad....

olyanok véleménye meg ne érdekeljen akik nem voltak hasonló helyzetben

2014. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Vizéli László ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Rengeteg embert látok ennyi összegért 2-3k-ért tankolni, pláne hónap vége fele. Nem vettem rajtuk észre hogy gáznak tartanák őket emiatt. Te se vedd annak.
2014. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%
én 35 ezerért tankolom tele a BMW-m 90 literes tankját 98-as benzinnel.
2014. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Én ha tankolok mindig teletöltöm.Egy olyan 25-27ezer szépen belemegy.Ha ennyire nem lenne pénzem akkor inkább más közlekedési módszert választanék.Üzemanyagot nem centizem ki.
2014. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max. akkor ciki, ha nagy arcú diszkópatkányként prémium márkával állítasz be a kútra, aztán tankolsz kétezerért.


Én általában a megszokott kutamon tankolok mindig tele, de ha elszámolom magam és másik helyen kell tankolnom, akkor csak épp annyit teszek bele, hogy hazáig kibírja, ez nálam is kb. 2000 Ft.


Amit a 9-es írt, azt nem is értem, a szivattyú mindig a tank aljáról szívja az üzemanyagot és tökmindegy mennyi üzemanyag van a tankban, ha trutyi van az alján, azt bármikor kiszívhatja!

Nem is tudom ki terjeszti ezeket...

2014. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mért lenne ciki?! Mindenki annyiért tankol, amennyiért akar.


Ha a Teszkóban csak 2 zsemlét veszek, nem 8-at az ciki? Kb ilyen ez a kérdés is szerintem.


Amúgy én nem összegnek megfelelően tankolok, hanem annyit, hogy tele legyen a tank. Általában kártyával fizetek, így tök mindegy hogy az kerek 20000Ft, vagy 23582.

Általában minden héten egyszer megteszek egy hosszabb, kb 500km-es utat, ami közben az 52 literes tankomnak kicsivel több mint fele fogy el. Két utat pont nem bír ki. Ezért ilyen majdnem féltanknál mindig teletöltöm, hogy ne az autópályán kelljen felárért tankolnom.

Tehát ilyen 28-30 litereket tankolok hetente a jobb fajta dízelből. Pont ma tankoltam és még emlékszem, hogy 13275Ft-ot fizettem.


De sokszor látok más autósokat akik próbálják kicentizni, hogy pont 3000 vagy 5000Ft-ért tankoljanak.

Az ő dolguk, nem szoktam vele különösebben foglalkozni.

2014. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én mindig teletankolok.
2014. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is tele szoktam mindig, de igazából cseppet sem amiatt, hogy mit gondolnának, ha pár ezerért tankolnék csak, simán egyszerűbb kevesebbszer járni a kútra.

A ciki dolog meg inkább akkor van mikor beállít valaki valami drágább kocsival és abba tankol pár ezresért...

2014. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 VarMa ***** válasza:
100%

ciki nem ciki ez van... En anno azert kezdtem el tele tankolni mert igy kozel 3 hetet kihuztam vele is igy volt olyan hogy 3 aremelesbol is kimaradtam (tudom hogy par forint a kulonbseg de akkor is jol esik az embernek...)

Ezelott altlaban 5,7e-ert tankoltam...

De volt olyan is hogy igen csak 1000-ert mert annyi volt...

2014. jún. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyi pénz volt nálad... én 4ezer ft és 2ezer ft körül tankolok. csak ennyi fér a 2 motor tankjába :D
2014. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!