Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzéssel szálltatok ki...

Milyen érzéssel szálltatok ki az autóból az első vezetési óra után B kategóriás jogosítvány megszerzésekor?

Figyelt kérdés

Nincsen semmiféle vezetési tapasztalatom, ma mégsem egy kihalt helyen gyakoroltunk, hanem egy kisvárosban, ahol nem nagy a forgalom. Mégis ijesztő volt a sok autó, biciklis, gyalogos. Hol ezt felejtettem el, hol, azt. (Index, kuplung, túl közel a patkához, nem elég nagy ívben kanyarodtam stb.)

Volt, ami ment, kaptam dicséretet is, persze kritikát is, de így lehet fejlődni, csak kudarcként éltem meg az egészet. Pedig volt, ami az óra elején nem ment, a végén igen, mégis ijesztő minden, félek, hogy kárt okozok. El fog ez múlni? Normális érzések ezek?



2014. jún. 11. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki így kezdi, majd belejössz :)
2014. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ennél jobban nem fejezi ki semmi.....

[link]

2014. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örültem, hogy végre legálisan vezethettem :D
2014. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sose felejtem el az első két órát, egyenesen eufóriában voltam :D Nem tudtam mindent rendesen, de az oktató rengeteget segitett, meg ő vezette nagyrészt az autót, mert egyből a forgalomban mentem.
2014. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez normális, sok gyakorlás kell hogy rutinossá váljon a vezetés és azt nem a tanórákon fogod megszerezni.

Én nagyon nagyon boldog voltam mikor meglett a jogsim, bár éreztem hogy van mit tanulnom még, de alig vártam h beleülhessek a kis autómba. Az elején még érdekes volt a vezetés, mindenhova én akartam vezetni, aztán ez is elmúlik egy idő után :)

2014. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó érzéssel, nem volt gond nekem, mert előtte már vezettem sokat. :)
2014. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!