Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Technikai segítség kellene...

Technikai segítség kellene Benelli Velvet 150ccm robogóhoz?

Figyelt kérdés
Új főtengelyt és csapágyakat , görgőket kapott szerelő is megnézte jól van összerakva de nem indul ! az önindító kapar de semmi néha 1-1 et röffen de nem komolyat . Kivettem a gyertyát de csak 1et max 2 őt szikrázik rögtön amikor megyomom az önindítót többet nem , vettem bele új gyertyát de azzal is . kábeleket átnéztem de minden jo elvilleg egy kis átalakítást kelett végezni rajta mert az elején nem is önindítózott kiderült megnéztem h hol kap áramot hol nem éd nem érzékelte amikor behúzom a fék kart , ezért a fék kar mögötti kábelt ami kell az önindítózáshoz direkt be átkötöttem vagyis nemkell behúzni a féket ha indítózom . De igy legalább működik az önindító . Az aksi elég erős hozzá pedig megprobáltuk bikázni is de ugyse semmi . az oldalsó támasz nál van egy kis pöcök azt is próbáltam benyomni h hátha az tiltott le de nem .. nemtudom milehet a probléma de valószínűleg letilt valami de már nemtudom hogy mi .. ha valaki tud valami okosat az irjon ! :)

2014. jún. 10. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó pattogós szikra kellene hogy legyen.Mindenképp én a gyújtás fele venném az irényt hátha ott van valami az alaplappal.Lehet,hogy nem jó helyen áll.
2014. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom.. de azt nemértem h elkezdem idnítózni ad ki 1 szép szikrát ahogy megnyomom és utánn a semmi .. folyamatos szikrának kéne lenni ha inditom szval én úgy gondolom h tilt valami mert nemengedi tovább szikrázni.. de igen megprobalom megnézetni mert sajnos a gyujtáshoz nemértek.
2014. jún. 10. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!