Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi jobb a nemet vagy a japan...

Mi jobb a nemet vagy a japan SUV? Milyen markat mondanatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Touareg jobb terepen:P én nyertem mert te el fogsz akadni:D
2010. jan. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

16:44-es menja pics@ba!!!!!!!!

19:49-es! a SUV roviditese: sport utility vehicle; magyar forditasa: sportcélú haszonjármű.

2010. jan. 3. 14:00
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerintem az elso ketto valaszolon kivul senki sem erti,hogy mit keredezek!
2010. jan. 3. 14:06
 14/18 anonim ***** válasza:
A német jobb. BMW X5, X6, Audi Q7, Porsche Cayenne, Mercedes-benz ML / GL, Volkswagen Touareg...
2010. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én Toyota Land Cruisert vennék!
2010. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A haver ült egyszer 1 ilyen vagy honda vagy toyota terepjáróban akkora volt mint egy ház kérdeztem tőle milyen azt mondta kényelmetlen és alíg fért el nem volt benne hely pedig a haverom 160 centi magas és kb 50 kiló szóval ha egy ilyen ember nem fér el akkor ott valami nagyon nem stimmel.Én németet vennék ha lenne rá már csak azért is mert azt normális méretű embereknek gyártják.
2010. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Q7 terepen nem sokat tud.. Porsche és BMW felvágós, ha nem félsz attól, hogy meghúzzák, akkor beleférhet.


egyébként, nem SUV, de szerintem leginkább az X6-os BMW. Gyönyörű az az autó.

2010. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ami biztos: a Szaharában a legelterjedtebb jármű a Toyota régebbi terepjárója. Az ottaniak arra esküsznek, mert az egyetlen ami kibírja a sivatagot és igénytelen is. (youtube: how to kill a toyota). De a kérdésedre válaszolva, én inkább német autót vennék, mert a Porsche nagyon sokat nyom a latban.:-)
2010. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!