Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway F-act City 50 csomagtar...

Keeway F-act City 50 csomagtartójában elfér egy bukósisak?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor zárt is elfér?

2014. jún. 5. 20:09
 1/5 Granitis ***** válasza:
Keewayt NE HOGY VENNI MERJ mert egy koreai szemét.
2014. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az elsö, nagyon nem ajánlom! Egy Keeway TX 50-essel kezdtem motorozni, szép volt, jó volt, elég volt... Azt hiszem, nem természetes jelenség, hogy menet közben kiesik a fékkar -_- De még sorolhatnám... És ne csak a Keewayt kkerüld, a többi noname kínai robogót/motort is, hacsak nem hegesszteni és motort szerelni akarsz megtanulni motorozás helyett. Az eredeti kérdésre a válasz: Igen, elfér, szerintem zárt is, mivel elég nagytestü robogóról van szó. De vegyél inkább használt Hondát/Yamahát, az nem potyog szét, és jobban a szivedhez fog nöni :)
2014. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem viszont nagyon jó motor, eddig csak a kopó alkatrészeket kellet cserélni 9000 km alatt, viszont a zárt sisak nem fér bele
2014. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a keewayt nem ajánlom
2014. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norbi658441 ***** válasza:

Van aki a keeway-t és egyébb mocikat átkozza,van aki meg az olaszokat,mert mind nemnormális :D.Én azt mondom,mindegy milyen az a motor,mert mindegyikből van 1-2selejt,és amig még új,az nem látszódik,és simán eladják a boltokban,ezért nem lehet előre tudni,ki kell fogni egy jó motort,mindegy,hogy milyen márka.Mindegyik jó,csak ki kell fogni egy jót.

És igen F-act citynek a csomagtartója brutálisan hatalmas,elfér benne 2 zárt is,ha jól le vannak helyezve.Ugyanis ennek a motornak kisebb az üzemanyagtartája,nincsen 5liter és ezért nagy a csomagtartója,ellenben más motoroknak 7-8literes az üzemanyagtartálya,és kisebb a csomagtartója.

2014. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!