Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RX alkatrészek?

Aprilia RX alkatrészek?

Figyelt kérdés

Aprilia RX 50-hez kéne irányjelző, műszerfal, visszapillantó tükrök ,akkumulátor.

Hol tudnám ezeket a lehető legolcsóbban beszerezni, illetve az érdekelne még, hogy az irányjelzőhőz feltétlenül szükséges-e az akkumulátor. 12 V-os akkumulátor megfelel? Előre is köszönöm!



2014. jún. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
bácsmotor.hu
2014. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Énis megtaláltam ezt az oldalt, de ezzel nem kaptam kielégítő választ.. 12 V-os akkumulátor jó hozzá?
2014. jún. 3. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
12v az biztos. hogy irányjelzőhöz kell e aku, azt nem tudom, tükörből jo rá más motoré is. irányjelző műszerfal pedig bontott ha az olcsó a lényeg.
2014. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell aksi bele, nekem is rx-em van és nem villog hanem világít az index.
2014. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne aksi.
2014. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az fszaa. XD
2014. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, veszek egy eredeti RX akkumulátort, akármennyire is drága, ez a legbiztosabb.
2014. jún. 14. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!